سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

میکل آرتتا: روحیه بچه‌ها را دوست داشتم و از عملکردشان بسیار راضی هستم

میکل آرتتا: روحیه بچه‌ها را دوست داشتم و از عملکردشان بسیار راضی هستم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ آرسنال با علم به بازی‌های سخت پیش رو، پا به استمفوردبریج گذاشت و در نهایت هیجان انگیزتر از آنچه تصور می‌شد، سه امتیاز بازی را به خود اختصاص داد. در ادامه گفته‌های پس از بازی آرتتا را به نقل از فوتبال لندن می‌خوانید:

در مورد ادی همان چیزی را می‌گویم که همیشه گفته‌ام: وقتی در تمرینات نظاره‌گر عملکردش و تواضع او باشید، می‌دانید که اتفاقات خوبی خواهد افتاد. اتفاقات خوب برای افراد خوب رخ می‌دهد. این در مورد مو الننی و راب هولدینگ هم صادق است.
درباره برنده شدن
چیزی که مورد پسند من واقع شد، روحیه بچه‌ها بود. وقتی در مسابقات می‌بازید، تنبیه می‌شوید و مورد انتقاد قرار می‌گیرید ولی من چنین رویکردی را در قبال این بازیکنان ندارم چون آن‌ها در حال رشد هستند. من با توجه به برنده شدن در شهرآورد خارج از خانه لندن آن هم به این شکل، خیلی راضی هستم. من به بازیکنانم گفتم اگر دنبال بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا هستید، باید در چنین اماکنی به برد دست پیدا کنید.  

بعد از این بازی، میکل آرتتا با تمجید از این مهاجم جوان اعتراف کرد که رفتار منصفانه ای با انکتیا نداشته است. آرتتا در این باره گفت:

کاری که ادی امشب کرد به خاطر کاری است که در 10 ماه اخیر انجام داده و کسی متوجه نشده است. به او گفتم که رفتارم منصفانه نبوده است. باید بیشتر به او بازی می دادم. ما مشکلات دیگری هم داریم و کارمان آسان نبوده است اما او استحقاق اتفاقی که امروز برایش افتاد را داشت. اگر برای کسی خوشحال باشم، برای او خوشحالم چون می دانم چه کشیده است.
انکتیا تا به حال در 86 بازی برای آرسنال به میدان رفته و 20 بار گلزنی کرده است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.