پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

فرد: با تن هاگ به مسیر درست برمی‌گردیم

فرد: با تن هاگ به مسیر درست برمی‌گردیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ یک فصل ناامیدکننده برای منچستر یونایتد و هواداران این تیم رو به اتمام است. نتایج یونایتدی‌ها نشان می‌داد که بازیکنان زیادی از ترکیب تیم فصل موفقی را تجربه نکرده‌اند، اما در میان نام‌های موفق می‌شود به فرد اشاره کرد که نمایش‌های قابل قبول از خود به جا گذاشت. فرد در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت رسمی منچستر یونایتد داشت، نظرش راجع به انتخاب اریک تن هاخ به عنوان سرمربی آینده تیم را بیان کرد:

خبر خیلی خوبی است. تن هاخ یک مربی کلاس جهاتی محسوب می‌شود و کمک زیادی به ما خواهد کرد. مسابقات آژاکس را تماشا کرده‌ام، آن‌ها یک تیم عالی هستند و فوتبال خوبی بازی می‌کنند. می‌دانیم که او به ما کمک خواهد کرد و امیدواریم فصل بعد به جام دست پیدا کنیم.
به عنوان یک بازیکن، هر روز و در هر دیدار باید خودم را اثبات کنم. مربی جدید شرایط تیم را بررسی خواهد کرد و برای ادامه حضور در ترکیب زیر نظر مربی بعدی، ما باید کیفیت خودمان را نشان بدهیم. اولویت ما پیشرفت کردن، روز به روز بهتر شدن، جنگیدن و در نهایت تلاش برای کسب عناوین است. منچستر یونایتد باید به جایگاهش به عنوان یک باشگاه بزرگ برگردد. می‌دانیم که مربی جدید ما را به مسیر برمی‌گرداند و هدفمان بازگشت به مسیر پیروزی است.

yektanet.com
کار مربی جدید در اینجا محدود به یک روز نیست و به زمان نیاز دارد. ما در اردوی پیش فصل حاضر خواهیم شد و کار سختی در پیش داریم زیرا باید با یک سبک بازی جدید هماهنگ شویم. همچنین باید به هدف‌هایی که برای این فصل تعیین کرده بودیم، دست پیدا کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.