دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: ایتالیا بهترین داوران دنیا را دارد

سیمونه اینزاگی: ایتالیا بهترین داوران دنیا را دارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و  به نقل از اف سی اینتر نیوز، سیمونه اینزاگی در کنفرانس خبری پیش از دیدار نراتزوری مقابل آاس رم اینگونه به صحبت پرداخت:
انتظار از بازی فردا؟ما می دانیم که مقابل یکی از قوی ترین تیم های لیگ قرار می گیریم؛ تیمی که تحت هدایت مربی بزرگی که همه ما او را می شناسیم، در فرمی عالی است. باید با توجه زیادی با آنها روبرو شویم زیرا می دانیم که برایما بازی بسیار مهمی است.
سخت بودن نیمکت نشین کردن خواکین کورئا؟اومانند هم تیمی هایش عملکردی عالی در بازی قبلی داشت. ما هنوز دو جلسه تمرین دیگر داریم و سپس فرداترکیب را انتخاب می کنم.به جز ویدال که در دربی مچ پایش رگ به رگ شد، همه بازیکنان در دسترس هستند.
اینزاگی در ادامه گفت:
بازی قبلی با میلان به ما اطمینان زیادی داد، ما فردا در یک فینال دیگر بازی خواهیم کرد. هرگز اعتقاد خود را به عنوان یک تیم از دست نداده بودیم. ماکمتر از آنچه که استحقاقش را داشته ایمامتیاز جمع کرده ایم، اما اکنون در رقابت هستیم و بایدبه بهترین شکل ممکن فصل را تمام کنیم.ما می دانیم که یک ماه دیگر باقی مانده است، ما بازی های زیادی داریم، بنابراین برای رویارویی با مسابقه بعدیخود باید آرام و خونسرد باشیم. باید دربی را فراموش کنیم و روی تیمی که عملکرد خوبی داشته و از 9 ژانویه در لیگ شکست ناپذیر بوده است متمرکز شویم و نیاز داریم در این مسابقهکه عزم و اراده تفاوت ایجاد می کند، خوب عمل کنیم.تا انتهای فصل با تیم های مختلفی بازی داریم کههمه آنها می خواهندبرای ما مشکلاتی ایجاد کنند.
می دانیم که قرار است در طول یک هفته سه بازی مهم نزدیک به هم انجام دهیم (میلان، رم، بولونیا). باید در آماده سازی بازی های نزدیک به هم خوب عمل کنیم، اما تیم ما قبلاً هم سابقه انجامبازی های نزدیک به هم را داشته وبه 52 یا 53 بازی در کل فصل خواهد رسید که تعدادبسیار زیادی است. ما بایدبدانیم که از اینجا تا پایان فصل 6 فینال داریم و باید بازی به بازی پیش برویم.
اینتر دو بازی بیشتر از رقبای خود از هم اکنون تا پایان فصل خواهد داشت. از اینزاگی پرسیده شد که آیا این بر دوش اینتر سنگینی می کند؟
تعیین شدن قهرمان در بازی یوونتوس-اینتر بود؟نه، آن دیدار مسابقه مهمی بود زیرا در یک مقطعحساس برای ما اتفاق افتاد. من بارها گفته ام که از 8 جولای (تابستان) بچه ها به بهترین شکل ممکن و با جدیت کار می کنند. پس از شروعی که داشتیم، انتظاراتمان را بالا بردیم، اما آن مسابقه باید به مااین انگیزه را بدهد تا به بهترین شکل ممکن فصل را به پایان برسانیم. امیدواریمکه تعداد بازیکنان زیادی تا انتها در دسترس داشته باشیم تا بتوانیم انتخاب های خود را برای هر بازی انجام دهیم.
در خط میانی بازیکنان ما بیشتر بازی کرده‌اند، اما من خوش شانس هستم که ویدال، گالیاردینی و وسینو را دارم. ما در مورد گالیاردینی و وسینو کمتر صحبت کرده ایم زیرا آنها اخیرا کمتر بازی کرده‌اند، اما آنها خوب تمرین می‌کنند و از حالا تا آخر فصل به ما کمک خواهند کرد. ویدال را نیز نباید فراموش کرد. متاسفانه او در دربی دچار مشکل شد اما امیدواریم او زودتر از زمانی که انتظار داریم بازگردد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.