دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: بهتر بازی کردیم ولی باز هم شکست خوردیم؛ سهمیه از دست رفته است

رالف رانگنیک: بهتر بازی کردیم ولی باز هم شکست خوردیم؛ سهمیه از دست رفته است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ شیاطین سرخ در ادامه فصلی ناامید کننده، این بار در ورزشگاه امارات شکست خوردند. رانگنیک در تحلیل خود از مسابقه روز شنبه گفته است:

به نظرم این بار بهتر بازی کردیم ولی نتیجه مأیوس کننده بود. پس از آن گل زود هنگام، خوب به بازی برگشتیم و در هر دو نیمه فرصت‌هایی برای رسیدن به گل‌های بیشتر داشتیم. به عقیده من نقطه ضعیف عملکرد امروزمان، خوب دفاع نکردن درون و اطراف محوطه جریمه بود. به نظرم ۳ تصمیم VAR هم با بد شانسی به سود ما نبود. از نظر من گل سوم آرسنال به وضوح آفساید بود. گل دومی که رونالدو زد آفساید نبود. یک خطای هند هم درون محوطه جریمه رخ داد. ما از تصمیمات VAR در این مسابقه راضی نبودیم. می‌توانم بگویم عملکرد تیم بهتر بود ولی نتیجه مأیوس کننده است.
در مورد پنالتی از دست رفته
اگر به گل تساوی بخش ما منجر می‌شد، خیلی به تیم کمک می‌کرد و شاید کل بازی را تغییر می‌داد. در نهایت خیلی بدشانس بودیم. ما دو بار توپ را به تیرک دروازه کوبیدیم و بازیکنان بسیار ناراحت و ناامید هستند.

اریک تن هاخ با دیدن این شرایط پیش خودش چه فکر می‌کند؟
قطعا خیلی کار داریم. قبل از بازی هم این را می‌دانستیم. ما نشان دادیم که چه فوتبالی می‌توانیم بازی کنیم. با وجود دریافت دو گل زود هنگام، باز هم نگرش‌مان را نشان دادیم. امروز نمی‌توان رویکرد بازیکنان را زیر سوال برد. 
آیا دیگر رده چهارم از دست رفته است؟
کاملا. حتی قبل از این بازی هم احتمالش را قوی نمی‌دانستم ولی پس از بازی امروز، بله از دست رفته است. 
اسکولز در جریان صحبت‌هایش در استودیو DAZN گفت:

شرایط نا به سامان است. شرایط رختکن فاجعه است. چند روز پیش گفتگوی کوتاهی با جسی (لینگارد) داشتم. مطمئنم مرا بابت گفتن این حرف می‌بخشد. او گفت: «وضعیت رختکن فاجعه است».
زمانی که پس از مسابقه، از رانگنیک در مورد شرایط رختکن تیمش سوال شد، او پاسخ داد:

نمی‌دانم، باید از جسی لینگارد بپرسید. طبیعتا پس از چنین مسابقه‌ای، میزان ناراحتی در رختکن زیاد است. این در نظر من طبیعی است. به نظرم کل اعضای تیم رابطه معقولی با یکدیگر دارند؛ البته جرأت نمی‌کنم بگویم رابطه خوبی دارند ولی تصور نمی‌کنم مشکلی در ارتباط با جو رختکن وجود داشته باشد. آن‌ها بسیار ناراحت و ناامید هستند.

گفتنی است قرارداد لینگارد با منچستریونایتد در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.