سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

میکل آرتتا: گفته بودم این مسیر فراز و نشیب دارد؛ این بازی همه چیز داشت

میکل آرتتا: گفته بودم این مسیر فراز و نشیب دارد؛ این بازی همه چیز داشت
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ گل‌هایی از نونو تاوارس، بوکایو ساکا و گرانیت ژاکا هر سه امتیاز بازی را به حساب توپچی‌ها واریز کرد تا آن‌ها بالاتر از تاتنهامی که یک بازی کمتر انجام داده است، در رده چهارم جدول قرار بگیرند. آرتتا در مصاحبه پس از بازی به BT Sport گفت:

در مسابقه‌ای که به نظرم همه چیز داشت، عملکرد خوبی ارائه کردیم. در برخی لحظات واقعا با کیفیت ظاهر شدیم، گاهی عذاب کشیدیم، بعضا فاقد انرژی لازم بودیم، در هر دو محوطه جریمه کارآمد ظاهر شدیم و زمانی هم که لازم بود، شانس آوردیم. در کل بسیار بسیار خوشحالم.
گلزنی نونو تاوارس
جدای از آن، خوب هم بازی کرد. در نیمه دوم مقداری دچار مشکل شد ولی ما با تغییر چینش به او کمک کردیم. آن‌ها واقعا بازیکنان کم سن و سالی هستند. می‌توانید ببینید که در برخی لحظات از مسابقات، لازم می‌شود تصمیمات دیگری بگیریم.

وضعیت جسمانی ساکا
قبل از بازی ۴-۵ نفر برای قرار گرفتن در ترکیب مشکل داشتند. ساکا بود، وایت بود، گرانیت از ناحیه چشمش مشکل داشت و ادی (انکتیا) هم در بازی‌های زیادی حضور نداشته است. بچه‌ها تمام تلاش‌شان را برای حضور در زمین انجام می‌دهند و من از این بابت خوش شانس هستم.
کورس سهمیه لیگ قهرمانان اروپا
قبلا هم گفتم که این مسیر فراز و نشیب دارد. در این لیگ، جزییات تعیین کننده برد و باخت هستند. امروز اوضاع به سود ما پیش رفت و از این بابت خیلی خوشحال هستیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.