دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: هنوز به هیچ دستاوردی نرسیده‌ایم؛ مورینیو سرمربی خاصی است

سیمونه اینزاگی: هنوز به هیچ دستاوردی نرسیده‌ایم؛ مورینیو سرمربی خاصی است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی اینتر در مصاحبه با DAZN گفت:

بالاتر از هر چیزی به تمرکز بازیکنانم بسیار افتخار می کنم. واقعیت این است که بازی مقابل رم، سه روز بعد از بازی در کوپا ایتالیا نگران کننده بود. آنها 12 هفته نباخته بودند و روی فرم هستند. برای غلبه بر چنین تیمی به یک نمایش فوق العاده نیاز داشتیم و بازیکنانم دقیقا چنین نمایشی را تقدیم من کردند.
لائوتارو مارتینز حالا مثل سایر بازیکنان اینتر عملکرد خوبی دارد و باید همینطور ادامه بدهد. اصلا نگران او نبودم و فقط به گلزنی نیاز داشت. لائوتارو در مقطعی از گلزنی دور شد اما همیشه در وضعیت مناسبی قرار داشت.

این پنجمین برد پیاپی ما بود اما هنوز به چیزی نرسیده ایم. رم کار را برای ما سخت کرد. آنها دی فرای و بروزوویچ را مارک کرده بودند بنابراین در نیمه دوم، اشکرینیار را آزاد کردیم. حالا باید به بازی وسط هفته با بولونیا رسیدگی کنیم. به فینال کوپا ایتالیا هم رسیده ایم و باید از نظر انرژی و ذهنی، تعادل را نگه داریم. می خواهیم با سری بالا و با قدرت از این مقطع عبور کنیم.
می دانستیم که رم فضای زیادی به مهاجمان ما نمی دهد بنابراین در حملات روی وینگ بک ها همچون دومفریز تمرکز کردیم. دومفریز آماده و سرحال بود. تمام وینگ بک های ما فرصت کافی برای بازی خواهند داشت.
به بازی با یوونتوس و پیروزی در آن نیاز داشتیم. در آن مقطع به چنین بردی نیاز داشتیم و آن بازی در بهترین زمان برگزار شد. تا قبل از بازی با یوونتوس، نتایج به دست نمی آمد اما همچنان عملکرد تیم خوب بود. پس از برد مقابل یوونتوس به 4 برد دیگر رسیدیم و باید همینطور ادامه بدهیم.
در پایان بازی برای مورینیو آرزوی موفقیت کردم و او نیز دقیقا همین کار را انجام داد. مورینیو سرمربی خاصی است. او انسانی بسیار مهربان و خوش برخورد است. قبل از بازی کوپا ایتالیا حدود 45 دقیقه با یکدیگر حرف زدیم. قبلا هرگز چنین ملاقاتی نداشتیم. مورینیو انسانی فوق العاده است و صحبت کردن با او در مورد فوتبال نیز فوق العاده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.