دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

پرویز برومند: انتخاب‌ خوبان عالم نباید درباره حمید استیلی حرف بزند

پرویز برومند: انتخاب‌ خوبان عالم نباید درباره حمید استیلی حرف بزند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، پرویز برومند درباره صحبت‌هایی که درباره حقوق مجتبی خورشیدی سرپرست پیشین و حمید استیلی سرپرست فعلی تیم ملی ایران می‌شود به تسنیم گفت:

از روزی که انتخاب ناشناخته‌ای در فدراسیون فوتبال انجام شد و معلوم هم نشد به چه صورت بود، پیش‌بینی می‌شد چنین اتفاقاتی بیفتد. از انتخاب دوستان خوبان عالم مشخص بود چنین اتفاقی رخ می‌دهد. متأسفانه هر کسی هم به خودش اجازه می‌دهد درباره افراد شناخته شده فوتبال نظر بدهد. انتخاب آقایان در فدراسیون و تیم ملی از پایه و اساس اشتباه بود. حمید استیلی از نوابغ فوتبال ایران بوده و در مملکت ما شناخته شده است. هر کسی از جمله انتخاب خوبان عالم نمی‌تواند به خودش اجازه دهد درباره او صحبت کند.
وی در مورد بحث ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ برای حضور در جام جهانی 2022 قطر تصریح کرد:

اسکوچیچ تمام تلاشش را برای موفقیت تیم ملی به کار برد. به طور کلی مخالف تعویض سرمربی در هر شرایطی هستم. باید قبل از انتخاب اسکوچیچ، فکر مسائل دیگر را می‌کردند. وقتی تصمیمی گرفته‌اند، باید پای آن بایستند. هر چند انتخاب مربیان خارجی برای فوتبال ایران اشتباه است و مربیان ایرانی گزینه خوبی هستند چون با شرایط فوتبال ایران آشنایی دارند و می‌توانند زودتر افکارشان را پیاده کنند.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی در خصوص عملکرد دروازه‌بان‌های لژیونر ایرانی یادآور شد:

هر دروازه‌بانی روزهای خوب و بد دارد. دروازه‌بان‌های ما بهترین‌های فوتبال ایران هستند و به اعتقاد من، تفاوتی بین آنها و دروازه‌بان‌های خارجی نیست، اما برای برخی انتخاب‌ها باید زودتر تصمیم‌گیری می‌شد.
برومند درباره اظهارات اخیر رشید مظاهری درباره شخصیت مربیگری محرم نویدکیا که برخی‌ها آن را کنایه به فرهاد مجیدی دانستند، گفت:

مظاهری خیلی اشتباه می‌کند. او نسبت به روزهایی که در استقلال سپری کرد، فروغ خاصی در سپاهان نداشته است. مظاهری یک بار درخشش داشته باشد و ناجی تیمش شود و سپس این حرف‌ها را بزند.
وی در رابطه با وضعیت استقلال برای ادامه مسابقات لیگ برتر و دیدار با سپاهان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر گفت:

فرهاد مجیدی آنقدر تدبیر دارد که بتواند بازیکنانش را پس از حذف از جام حذفی به لحاظ روحی - روانی آماده کند. پیشنهادی به مجیدی دادم و گفتم طوری بازی کنند که با اختلاف امتیاز قهرمان شوند تا جام حذفی فراموش شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.