یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

با تجربه لژیونرها از گروه صعود می کنیم

آندرانیک تیموریان: جام جهانی حق اسکوچیچ است

آندرانیک تیموریان: جام جهانی حق اسکوچیچ است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، آندرانیک تیموریان پیشکسوت فوتبال در خصوص قرعه ایران در جام جهانی 2022 قطر به ایلنا گفت:

هیچ گروهی در جام جهانی آسان نیست و همه تیم‌هایی که در این مسابقات شرکت می‌کنند با یک برنامه‌ریزی خوب پا به این مسابقات گذاشته‌اند و در کل من فکر می‌کنم ایران در گروه سختی نیز قرار دارد.
او ادامه داد:

فلسفه اینکه می‌گویند فلان گروه آسان است و فلان گروه ضعیف را نمی دانم اما در مورد گروه ایران باید بگویم انگلیس یکی از تیم‌های پرقدرت اروپاست و آمریکا هم که اکثر بازیکنانش در لیگ‌های معتبر اروپایی به میدان می‌روند و دیگر تیم گروه نیز ضعیف نیست هم ولز، هم اوکراین و هم اسکاتلند سال‌هاست که در فوتبال دنیا شناخته شده هستند.

او درباره اینکه خیلی‌ها معتقدند ایران باید از این گروه صعود کند افزود:

باید قبول کنیم که در این گروه انگلیس شانس اول صعود است اما ما هم می‌توانیم در مرحله بعدی حضور پیدا کنیم با لژیونرهایی که ما داریم صعود از این گروه دور از دسترس نیست.
کاپیتان سابق تیم ملی در خصوص دیدار مقابل انگلیس در جام جهانی بیان داشت:

فکر می‌کنم سخت‌ترین بازی ما مقابل همین تیم است البته یکی از شانس‌هایی که ما آورده‌ایم این است که بازی اول ما مقابل این تیم است و اگر بتوانیم یک نتیجه خوب بگیریم می‌توانیم در دو بازی پیش رو با انگیزه بالاتری ظاهر شویم.
آندرانیک درباره اینکه خیلی‌ها می‌گویند اسکوچیچ باید برود نیز اذعان داشت:

اسکوچیچ برود چه کسی مربی تیم ملی شود؟ او بهترین نتایج را با تیم ملی گرفت و جام جهانی حق این مربی است بعد شما می‌گویید کارشناسان می‌گویند اسکوچیچ برود زیرا ما امکاناتش را داریم که یک مربی بزرگ بیاوریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.