چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

شاهرخ بیانی: بازی در تبریز طاقت فرسا خواهد بود؛ به دنبال شگفتی سازی هستیم

شاهرخ بیانی: بازی در تبریز طاقت فرسا خواهد بود؛ به دنبال شگفتی سازی هستیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، شاهرخ بیانی در خصوص فینالیست شدن نساجی در جام حذفی به مهر گفت:

بازی سنگینی را برابر مس کرمان داشتیم. مسی‌ها بسته بازی می‌کردند و به دنبال این بودند تا بازی به وقت اضافه و پنالتی کشیده شود. آنها ۱۱ نفره دفاع می‌کردند و نمی‌خواستند بازی را در ۹۰ دقیقه و وقت‌های اضافه واگذار کنند. خوشحالم که توانستیم در دقایق پایانی وقت‌های اضافه گل پیروزی را وارد دروازه مس کنیم و به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا این بازی برای شما سخت‌تر بود یا بازی با استقلال گفت:

هر دو بازی سختی‌های خودش را داشت. استقلال هم تیم خوبی بود و حتی می‌توانست به گل هم دست پیدا کند اما یک بازی منطقی و به دور از احساس را برابر آنها انجام دادیم و توانستیم در ضربات پنالتی برنده شویم. مسی‌ها هم به دنبال رسیدن به ضربات پنالتی بودند تا شاید آنجا بتوانند ما را شکست داده و به فینال راه پیدا کنند.

بیانی در خصوص آلومینیوم دیگر فینالیست جام حذفی گفت:

آلومینیوم هم تیم خوب و جنگنده‌ای است. حضور رحمتی شوک خوبی به این تیم داد. تغییرات برای آلومینیوم مثبت بود و حالا باید بازی سختی را برابر آنها انجام دهیم. نساجی باید یک بازی منطقی و به دور از احساس را انجام دهد تا بتواند جام را بالای سر ببرد.
مربی نساجی قائمشهر در پاسخ به این پرسش که علت حذف استقلال برابر شما چه بوده است گفت:

فکر می‌کنم استقلال، نساجی را دست کم گرفته بود و فکر می کرد می‌تواند به راحتی ما را شکست دهد. یکی از دلایلی حذف تیم‌های بزرگ در جام حذفی در تمام دنیا، دست کم گرفتن حریفان است. آبی‌ها شاید اعتقاد داشتند به راحتی ما را شکست می‌دهند اما بازیکنان ما با تمام توان مقابل حریف به میدان رفته و در ضربات پنالتی هم پیروز شدند.
وی با انتقاد از برگزاری فینال در شهر تبریز افزود:

تبریز مردمان خوبی دارد اما باید سازمان لیگ این را هم در نظر داشته باشد که بعد مسافت باعث خواهد شد هواداران نساجی و آلومینیوم سختی زیادی در پیش داشته باشند تا به تبریز برسند. اگر فینال در ورزشگاه آزادی انجام شود طرفداران هر دو تیم می‌توانند به تهران آمده و تیمشان را تشویق کنند اما رسیدن به تبریز برای هواداران دو تیم بسیار طاقت فرسا خواهد بود.
بیانی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور شما در فینال جام حذفی می‌تواند از لحاظ روحی برای ادامه لیگ به شما کمک کند یا خیر گفت:

بلافاصله بعد از فینال جام حذفی باید وارد لیگ شویم. امیدوارم بتوانیم تمرکز کاملی بر روی لیگ داشته باشیم تا با انجام بازی‌هایی که در پیش داریم نتایج خوبی کسب کرده و موقعیت مان را در جدول بهبود ببخشیم.
وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان نساجی پاداش هم دریافت کرده اند یا خیر گفت:

پاداش بازی با استقلال را مسئولان داده اند. هدف ما گرفتن پاداش نیست و به دنبال این هستیم تا بتوانیم با پیروزی برابر آلومینیوم شگفتی بزرگی رقم بزنیم و مردم مازندران را خوشحال کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.