یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

الگری: بازی دفاعی امشب؟ تیم به شدت خسته است و دوست ندارم مرتکب خودکشی شویم

الگری: بازی دفاعی امشب؟ تیم به شدت خسته است و دوست ندارم مرتکب خودکشی شویم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ یوونتوس با پیروزی مقابل ساسولو توانست قدم مهمی برای کسب سهمیه و حتی رده سوم جدول بردارد. فاصله بیانکونری با ناپولی رده سومی به تنها 1 امتیاز رسید. ماسیمیلیانو الگری که تیمش در این بازی توانست شکست 1-0 را با پیروزی 2-1 عوض کند، پس از بازی در گفتگو با اسکای گفت:

برای جدول پیروزی مهمی بود. ساسولو خیلی خوب بازی کرد. ما مقاومت کردیم هر چند در نیمه اول کمی تنبل بودیم و آنها به راحتی در دفاع شکاف ایجاد می کردند. در نیمه دوم بهتر کار کردیم و غیبت چند بازیکن را حس می کردیم. پس از بازی میانه هفته در کوپا ایتالیا تیم به شدت خسته بود. بنابراین فقط می توانیم از بچه ها تشکر کنیم. فاصله خوبی با رده پنجم داریم و 1 امتیاز با ناپولی فاصله داریم. بنابراین باید به تلاش برای هدفمان ادامه دهیم که جایگاه چهارم است.
ساسولو 64 درصد مالکیت داشت و تعداد شوت های آنها 22 در مقابل 10 شوت یوونتوس بود. الگری در این مورد گفت:

4 بازی از فصل باقی مانده و باید در بازی ها پیروز شوید. سایر مسائل اصلا مهم نیست. مردم باید شرایط ما را درک کنند. در حال حاضر ما نمی توانیم برای کاری که توانایی انجامش را نداریم، تلاش کنیم. باید روی مسائلی که می توانیم انجام دهیم، تمرکز کنیم. ما فوتبالی را به نمایش گذاشتیم که لازم بود. می دانستیم ساسولو شاداب و آماده است، تکنیک خوبی دارد. ما همچنین دلیخت و کوادرادو را از دست دادیم. آخرین تعویض ما میرتی بود. بنابراین فقط در پی امتیازات بازی بودیم.

از الگری سوال شد از دیدگاه شما یوونتوس در حال حاضر توانایی انجام چه کاری را ندارد؟

2 هافبک خلاق ما آرتور و لوکاتلی غائب هستند. 3 ماه است که مک کنی را نداریم و 6 ماه است که کیه زا مصدوم است. در تمام بازی ها و تمام دقایق باید با بازیکنان یکسانی بازی کنیم. من مجبور بودم تیم را تغییر دهم و دنیلو را در خط هافبک بگذارم. من تلاش می کردم با 1 تساوی به خانه بروم زیرا تساوی در این زمین می تواند نتیجه مهمی باشد. در بعضی لحظات تیم در فرم خوبی است و گاهی نه. دوست ندارم مرتکب خودکشی شویم. ما خسته هستیم. کسب نتیجه در این بازی آسان نبود.
الگری قبلا گفته بود جدایی کریستیانو رونالدو در آخرین روزهای نقل و انتقالات باعث مشکلاتی در یوونتوس شد. بنابراین ترکیب یوونتوس از آن زمان تاکنون چگونه پیشرفت کرده است؟

تیم در طول فصل بسیار پیشرفت کرده است. من امشب خیلی عصبانی بودم زیرا در دقایق پایانی باید توپ را بهتر کنترل می کردیم تا با پیروزی به خانه برویم اما بازیکنان جوان ما تجربه کافی ندارند و هنوز این را درک نمی کنند. آنها باید به سرعت یاد بگیرند. ما چند ماه بدون بازیکنانی مانند کیه زا، مک کنی و آرتور بازی کرده ایم که دوندگی بسیار زیادی دارند. دنیلو هم 3 ماه نبود. باید به کارمان ادامه دهیم. 2 یا 3 بازیکنی که لازم داریم، جذب کنیم اما لازم نیست همه چیز را به هم بزنیم و دوباره شروع کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.