یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

آلیسون بکر: یورگن کلوپ پایه و اساس لیورپول است؛ حضور در آنفیلد چالش بزرگی برایم بود

آلیسون بکر: یورگن کلوپ پایه و اساس لیورپول است؛ حضور در آنفیلد چالش بزرگی برایم بود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی یوفا، آلیسون بکر از زمان پیوستن به لیورپول در سال 2018 نقش مهمی در موفقیت های این تیم داشته است و بسیاری او را قطعه گم شده پازل یورگن کلوپ می دانند. قرمزها در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان در مرحله نیمه نهایی باید ویارئال را از راه بردارند تا یک بار دیگر به فینال برسند و وب سایت یوفا به همین بهانه گفتگویی با دروازه بان برزیلی قرمزها کرده است. صحبت های این بازیکن را در ادامه می خوانید:

فتح مجدد لیگ قهرمانان
حتی قبل از فتح لیگ قهرمانان نیز عطش زیادی برای بالا بردن جام قهرمانی این تورنمنت داشتم. فتح این جام اتفاقی ویژه در کارنامه حرفه ای هر بازیکن است. بهترین دستاورد یک باشگاه محسوب می شود. فتح آن بسیار سخت است و یک بار موفق به انجام این کار شده ایم. وقتی این جام را فتح می کنید، آن لحظه را تجربه کرده و فکری که ذهنتان را پر می کند این است که می خواهید یک بار دیگر این لحظه را تجربه کنید. می دانیم کار سختی است اما می دانیم چطور این کار را انجام دهیم. تلاش زیادی خواهیم کرد تا امسال هم این کار را مجددا انجام دهیم.
تبدیل شدن به یک دروازه بان برجسته
مسئولیت پذیر بودن برای یک دروازه بان خیلی مهم است. باید مسئولیت زیادی قبول کنیم. باید در لحظات کلیدی بازی تمرکز داشته باشید. دروازه بان ها باید روی اراده شان خیلی کار کنند. از نظر من هیچکس در زمین مسابقه بیشتر از دروازه بان تلاش نمی کند.

پیشرفت لیورپول از زمان حضور آلیسون
پیوستن به لیورپول چالش بزرگی برایم بود. رم را بعد از یک فصل فوق العاده ترک کردم. آمدن به اینجا به معنای کسب جوایز فراوان در دوران حرفه ای من بود و به نظرم تصمیم درستی گرفتم. به اینجا آمدم تا به پتانسیل خودم برسم و چیزهای بزرگی ببرم و این کار را کردم. نمی دانم چطور اهمیتم برای تیم را اندازه گیری کنم اما می توانم بگویم هر روز با تعصب بالا با تمام وجود برای تیم تلاش می کنم. می دانم تیم به تمام تکه های پازل خود برای موفق شدن نیاز دارد. 
یورگن کلوپ
  او فردی کلیدی در تیم ما است. او پایه و اساس تیم محسوب می شود و کسی است که همه چیز را شروع کرد. تفکر ما مثل مال او است. خودش تمام بازیکنان تیم را انتخاب کرده و اکثر آنها را به اینجا آورده است. کلوپ فقط به خاطر توانایی هایش مهم نیست و به خاطر شخصیتش اهمیت دارد. او ما را متحد نگه می دارد و در لحظات مهم به یاد ما می آورد چقدر در کنار هم قوی تر هستیم و نباید با نتایج خوب حواسمان پرت شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.