جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

سرخیو راموس: اوایل حضورم در پاریس شرایط آسانی نداشتم؛ کیلور ناواس مانند برادرم است

سرخیو راموس: اوایل حضورم در پاریس شرایط آسانی نداشتم؛ کیلور ناواس مانند برادرم است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اولین فصل حضور سرخیو راموس در پاری سن ژرمن، آن طور که خود مدافع باتجربه اسپانیایی انتظار داشت، پیش نرفت. راموس بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد اما طی بازی های اخیر توانسته آرام آرام به ترکیب اصلی پاریسی ها برسد و قهرمانی لیگ یک فرانسه را هم تجربه کند. او در مصاحبه ای که با تلویزیون پاری سن ژرمن انجام داد، در مورد انگیزه هایش برای ادامه دادن به فوتبال صحبت کرد.
در اولین روزهایی که به پاریس آمده بودم، هماهنگ شدن با شرایطسخت بود، سال های زیادی را در یک شهر دیگر گذرانده بودم، جایی که همه چیز تحت کنترل بود، باشگاه را می شناختم، خانه و مدرسه بچه‌ها نیز یک موضوع حل شده بود. اوایل حضورم در شهر زیبای پاریس چندان آسان نبود، یادم می آید که خانه پیدا کردن برایمان سخت بود. اما توانستم خیلی سریع خودم را با تیم و هم تیمی هایم وفق بدهم.
کیلور ناواس برایم مثل یک برادر است. در رئال مادرید یک رابطه خارق العاده و صمیمانه با یکدیگر داشتیم و ملاقات وی در این باشگاه، کاری کرد که همه چیز برایم آسان شود. تا اینجای ماجرا مدت زمان کوتاهی را با آمادگی کامل در پیراهن پاری سن ژرمن گذرانده ام، بی صبرانه منتظر بازگشت هستم تا به دنیای فوتبال نشان دهم هنوز چه کارهایی از من برمی آید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.