دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: سرنوشت ما دیگر دست خودمان نیست؛ می توان در 4 بازی 2 امتیاز را جبران کرد

سیمونه اینزاگی: سرنوشت ما دیگر دست خودمان نیست؛ می توان در 4 بازی 2 امتیاز را جبران کرد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اینتر با شکست 2-1 مقابل بولونیا، فرصت خوبی به میلان برای تثبیت صدرنشینی داد. سیمونه اینزاگی پس از بازی در گفتگو با اسکای گفت:

بدون شک شب تلخی است و این طبیعی است. دیگر سرنوشت مان دست خودمان نیست. باید نگاه کنیم میلان چه کار می کند و تلاش کنیم در 4 بازی باقی مانده پیروز شویم. ما در این بازی جلو افتادیم و به جای خوردن گل از آرناتوویچ، باید 1 گل دیگر می زدیم زیرا می دانیم در فوتبال هر چیزی ممکن است. فکر می کنم نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و فقط 1 اشتباه روی گل آرناتوویچ داشتیم. شانس های زیادی خلق کردیم و شایسته زدن گل دوم بودیم. نیمه دوم کمی آشفته بودیم و این موضوع ما را جریمه کرد. بولونیا به ندرت وارد محوطه جریمه ما شد و بعد آن اتفاق غیرمنتظره روی گل دوم آنها رخ داد و تمرکز ما از دست رفت. بسیار غافلگیرکننده بود. بازیکنان فشار زیادی را تحمل می کنند.
اینتر سیستم خود را به 3-4-3 تغییر داد تا دفاع بولونیا را باز کند اما موفق نشد:

باید با آرامش بیشتری پاس کاری می کردیم تا فضا پیدا کنیم و برای ژکو سانتر کنیم. کوریا شانس خوبی داشت که مستقیم به سمت دروازه بان رفت اما حسرت واقعی ما این است که در نیمه اول بازی 1-1 شد. در نیمه دوم کمی فرم خودمان را از دست دادیم و بعد آن اتفاق تاسف بار رخ داد که از هم پاشیدیم. هنوز هم شانس داشتیم که ضربه دی آمبروزیو از روی خط دروازه برگشت داده شد. باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم. این شکست ضربه سختی بود اما دیدیم که بولونیا امشب چطور بازی کرد. از این به بعد تمام بازی ها سخت است و

2 امتیاز اختلاف را می توان طی 4 بازی جبران کرد. باید سرمان را بالا نگه داریم زیرا هنوز شانس داریم. فعلا در جدول عقب هستیم و فینال کوپا ایتالیا را هم در پیش داریم.
گل آرناتوویچ برای اینتری ها حتی از گل دوم هم سخت تر بود و اینزاگی هم به این موضوع اشاره کرد:

ما قرار بود فشرده تر یارگیری کنیم. همچنین می توانستیم جلوی سانتر موسی بارو را بگیریم زیرا او زمان کافی در اختیار گرفت تا مکان سانتر خودش را پیدا کند و آرناتوویچ بین مدافع سوم و وینگ بک جاگیری کرد.
آیا اینزاگی از اینکه تاکنون به رادو بازی نداده، حسرت نمی خورد؟ او آخرین بار در ژانویه و در کوپا ایتالیا مقابل امپولی بازی کرده بود و در این فصل سری آ هرگز بازی نکرده است. شاید بازی نکردن او باعث شد امشب این گونه ظاهر شود:

رادو مقابل امپولی خیلی خوب بازی کرد. او همیشه خوب تمرین می کند. ما کاملا به او اعتماد داریم. این یک اتفاق غیرمنتظره بود این چنین چیزهایی پیش می آید و اگر به جای 1-1، 4-1 جلو بودیم، این اشتباه انقدر ویران کننده نمی شد. ما اطمینان داریم رادو دروازه بانی عالی است که آینده درخشانی در انتظار اوست.
وضعیت روحی رادو پس از سوت پایان بازی بسیار آشفته بود و دنزل دومفریز تلاش کرد او را از دوربین های تلویزیون مخفی کند تا از زمین خارج شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.