چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

دستیار رحمتی کجای این فوتبال است که به ساکت ابهامی می‌گوید لمپن؟

بیانی: به جان بچه‌ام قسم هیچ عمدی در ماجرای رختکن نبود

بیانی: به جان بچه‌ام قسم هیچ عمدی در ماجرای رختکن نبود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  ایلنا، شب گذشته نساجی مازندران موفق شد با عبور از سد آلومینیم به قهرمانی جام حذفی برسد و بهترین عنوان تاریخ فوتبال این باشگاه کسب شد. با این وجود اتفاقات و حواشی بازی به قدری پررنگ بود که شاهرخ بیانی، مربی این تیم به جای خوشحالی از نتیجه تیمش ناراحت جو منفی است که علیه آنها شکل گرفته است.

بیانی در گفتگو با ایلنا در این خصوص اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم شایسته پیروزی بودیم. ما ساعت‌ها روی آنالیز تیم حریف وقت گذاشتیم و نفر به نفر آنها را بررسی کردیم و نکات تاکیتکی به بازیکنان گوشزد کردیم که به خوبی در زمین پیاده شد. فکر می‌کنم با وجود اینکه تیم حریف هم خوب کار کرد ما شایسته این پیروزی بودیم و قهرمانی مبارک مردم مازندران و هوادارانمان باشد.

وی در مورد حواشی بازی هم گفت: متاسفانه تیم حریف جوی بعد از بازی ایجاد کرد که الان به جای اینکه از قهرمانی تیم خوشحال باشیم ناراحت توهین‌ها و بی‌احترامی‌هایی هستیم که به از بازی به تیم ما و سرمربی ما آقای الهامی صورت گرفت. مربی تیم حریف که نمی‌دانم کجای فوتبال بوده به خودش اجازه می‌دهد به ساکت ابهامی با ۱۷ سال سابقه مربیگری توهین کند و او را لمپن خطاب کند. چرا احترام به حریف را بلد نیستیم؟ چرت ظرفیت باخت نداریم؟ واقعاً متاسفم.

مربی نساجی در مورد ماجرای رختکن و جنجال‌های آن توضیح داد: اصلاً ماجرایی نبود و الکی جوسازی کردند. ما بازی قبلی هم در همین ورزشگاه و همان رختکن بودیم. کسی به ما نگفته بود رختکن میهمان و میزبان کجاست و بازی قبل هم با اینکه میزبان بودیم در همان رختکن مستقر شدیم. طبق معمول یک سال قبل از بازی تدارکات ما رفت وسایل را در رختکن آماده کرد تا بازیکنان بیایند و مستقر شوند. این وظیفه مسئول بازی و مسئول ورزشگاه است که به تدارکات ما بگوید اینجا رختکن میهمان است و رختکن میزبان جای دیگر است. تدارکات ما از کجا باید می‌دانست؟

بیانی در مورد ربط دادن این ماجرا به ساخت الهامی توضیح داد: به خدا هیچ ربطی به ما نداشت. به جان بچه‌ام قسم می‌خورم روح ما از این ماجرا خبر نداشت. من بعد از بازی با مهدی رحمتی صحبت کردم و او قانع شد این ماجرا هیچ ربطی به ما نداشته ولی دستیارش هرچه از دهانش در آمد به تیم و سرمربی ما گفت.

وی افزود: ساکت الهامی هرجا دستیار بوده عملکرد خوبی داشته و حالا دو فصل است سرمربی شده و با تیم‌هایی که کسی دیگر نمی‌تواند در آن نتیجه بگیرد قهرمان جام حذفی شده. ساکت الهامی عشقش مربیگری است و همیشه تا نصفه شب و نزدیک صبح بیدار می ماند و تیم های حریف را آنالیز می‌کند. ما اگر دنبال ضد فوتبال بودیم هزینه نمی‌کردیم که به مشهد و اصفهان برویم و در زمین خوب روی زمین بازی کنیم. می‌توانستیم در همان زمین خراب ساری بازی کنیم و با ضد فوتبال از تیم‌ها راحت امتیاز بگیریم. کما اینکه تیم‌هایی در لیگ برتر هستند که خرابی زمین خانگی‌شان برای آنها یک پوئن است و از آن استفاده می‌کنند.

بیانی در مورد وضعیت نساجی از این به بعد توضیح داد: طبق قول و قرار مالک باشگاه ما آماده حضور در آسیا هستیم. ورزشگاه خانگی ما در حال راه اندازی است و این تیم قرار است با شرایط خوبی به آسیا برود. باشگاه خصوصی است و بدهی هم ندارد و مشکل مجوز حرفه‌ای هم نخواهیم داشت.

وی در مورد تکلیف کادرفنی در نساجی توضیح داد: هنوز آقای ساکت به فکر شش بازی باقی مانده لیگ است و برای فصل بعد تصمیمی نگرفتیم.

بیانی که پیشکسوت استقلال هم هست در مورد این تیم و قهرمانی لیگ توضیح داد: استقلال فاصله امتیازی خوبی دارد و سرنوشت قهرمانی دست خودش است. تیم خوب و کادرفنی خوب دارد و دو بازی سخت مقابل فولاد و سپاهان دارد که تعیین کننده هستند. امیدوارم استقلال قهرمان لیگ شود تا علاوه بر اینکه تیم خودم قهرمان حذفی شده تیم محبوبم هم قهرمان لیگ شود و این فصل برایم بهترین فصل باشد.

بیانی در پایان گفت: به مهدی رحمتی هم تبریک می‌گویم. مربی خوب و آینده داری است و در آینده قطعاً روزهای خوبی در پیش خواهد داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.