شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بیانیه باشگاه آلومینیوم در پی اتفاقات فینال جام حذفی: اظهارات الهامی در شأن نام یک معلم نبود

بیانیه باشگاه آلومینیوم در پی اتفاقات فینال جام حذفی: اظهارات الهامی در شأن نام یک معلم نبود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، باشگاه آلومینیوم اراک در پی اتفاقاتی که در مسابقه فینال جام حذفی رخ داد، با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر به اتفاقات این مسابقه پرداخت:

باشگاه آلومینیوم اراک از همه هواداران عزیز و مردم استان مرکزی که با سختی و تمام مشکلات خود را به هر شکل به ورزشگاه آزادی رساندند یا حتی آنهایی نتوانستند به تهران سفر کنند، تقدیر و تشکر می‌کند و ضمن عذرخواهی از تمام آنها، ابراز امیدواری می‌کند در آینده دوباره موجب خوشحالی آنها شود. مردم خوب استان مرکزی اطمینان داشته باشند که آلومینیوم به زودی یکی از قطب‌های فوتبال ایران خواهد شد و حریف دندان گردی برای تیم های دیگر خواهد شد.

همچنین قهرمانی نساجی مازندران در جام حذفی را به هواداران این تیم و مردم شریف و با ادب استان مازندران تبریک می‌گوییم، اما متاسفانه اتفاقات تلخی قبل و پس از مسابقه فینال شاهد بودیم که در شان ورزش فوتبال و به خصوص روح ورزش پهلوانی نبود.

 

باشگاه آلومینیوم در یک هفته گذشته با سیاست سکوت تصمیم گرفت این تیم یک مسابقه جوانمردانه را در بازی فینال جام حذفی برگزار کند و تا دقیقه ۹۰ هم چنین اتفاقی افتاد و همه شاهد یک فوتبال تاکتیکی از تیم فوتبال آلومینیوم اراک بودند که حاصل آن حمایت هواداران از تیم بود اما اتفاقات قبل و پس از این دیدار شخصیت ورزش را زیر سوال برد.

متاسفانه قبل از شروع مسابقه، سرمربی تیم حریف رفتارهایی از خود نشان داد که در شان نام یک معلم نبود و تمام اسناد و مدارک آن موجود است و ان‌شاالله ناظرانی که برای مسابقه فینال حضور داشتند، تمام حوادثی که اتفاق افتاد را با جزئیات کامل گزارش کرده و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز در این خصوص تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ خواهد کرد.

در پایان باشگاه آلومینیوم اراک ضمن تشکر از حُسن نظر تمام مسوولان اعم از استاندار مرکزی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، شهردار کلانشهر اراک، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل کارخانه آلومینیوم، مسؤولان استانی و ... که در این مدت حمایت‌های لازم از تیم آلومینیوم را داشتند، امیدوار است همین رویه ادامه پیدا کند و این عزیزان اطمینان را داشته باشند باشگاه آلومینیوم در ادامه بازهم افتخارآفرین خواهد شد.

باشگاه آلومینیوم اراک از ساکت الهامی، سرمربی نساجی به دلیل رفتارش در طول دیدار فینال جام حذفی از وی شکایت خواهد کرد.

در بیانیه دیگر آلومینیوم آمده است:

در پی رفتارهای زننده سرمربی تیم فوتبال نساجی در حین دیدار فینال جام حذفی از وی به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت رسمی روز شنبه انجام خواهد شد.

سرمربی تیم نساجی پیش از شروع بازی در اقدامی زننده با لگد به شکم محمد نوازی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم زده و در ادامه از ادبیاتی استفاده که خود وی در برنامه فوتبال برتر و پس از پایان بازی به آن اشاره کرد.

باید پرسید سرمربی نساجی به چه دلیل از رختکن تیمش خارج شده و مقابل رختکن آلومینیوم حضور پیدا کرده و در ادامه با لگد به شکم مربی آلومینیوم زده است؟

وی در پایان بازی با کنایه در مورد دستیاران سرمربی آلومینیوم سخن گفته و سپس در یک رفتار زشت و زننده مقابل چند دوربین از کلماتی در مورد محمد نوازی استفاده کرده که قطعا نیازمند ورود کمیته های رسیدگی به تخلفات در فدراسیون خواهد بود.

وی همچنین در برنامه فوتبال برتر اتهاماتی را به نحوه انتخاب سرمربی تیم توسط مسئولان رده بالای باشگاه آلومینیوم وارد کرده که قطعا باید در محاکم قضایی آنها را به اثبات برساند.

باشگاه آلومینیوم ضمن ضمیمه کردن فیلم اتفاقات مقابل رختکن، اظهارات این مربی علیه محمد نوازی که شروع کننده مصاحبه و تحریک عوامل دو باشگاه بوده و صحبت های وی در برنامه فوتبال برتر خواستار رسیدگی کمیته انضباطی و اخلاق به تخلفات این مربی است.

امید می رود حضور فرزند ریاست کمیته اخلاق در تیم فوتبال نساجی مازندران موجب عدم رسیدگی به موقع به این تخلفات نشود که در غیر این صورت باشگاه آلومینیوم اراک اقدامات قضایی را در خارج از فدراسیون پیگیری خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.