جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: اگر کریستیانو رونالدو همین طور بازی کند، کمک بزرگی برای منچستریونایتد خواهد بود

رالف رانگنیک: اگر کریستیانو رونالدو همین طور بازی کند، کمک بزرگی برای منچستریونایتد خواهد بود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ ساعاتی قبل از بازی پنجشنبه شب بود که خبر آمد، رانگنیک در روز جمعه با حفظ سمت، به عنوان سرمربی تیم ملی اتریش معرفی خواهد شد. او پس از بازی به اسکای گفت:
من بسیار راضی هستم و اشتیاق زیادی برای کمک کردن (به منچستریونایتد) دارم.
رانگنیک ضمن تاکید بر این که فصل آینده قطعا با منچستریونایتد همکاری می‌کند، اضافه کرد که نقش مشاوره‌ای او اجازه می‌دهد تا شغل دیگری را هم به طور موازی پیش ببرد ولی از تایید انتصاب خود به عنوان سرمربی تیم ملی اتریش اجتناب کرد. او همچنین در مورد بازی با چلسی گفت:
ما در نیمه دوم واکنش خوبی داشتیم و کریستیانو هم ضربه خیلی خوبی به توپ زد. در نیمه اول، یکسری مشکلات داشتیم و لازم بود تا دخیا چندین توپ را مهار کند. در نیمه دوم بهتر بودیم و کنترل بیشتری روی بازی داشتیم. مشخص بود حریف تیم برجسته‌ای است و بی دلیل نیست که آن‌ها قهرمان اروپا شدند. در این سو، ما اعتماد به نفس زیادی نداریم و ۸ بازیکن تیم غایب بودند. با وجود این که تساوی ما همراه با خوش شانسی بود، آن را به دست آوردیم. بعضا اختلاف مشخص بود ولی آن‌ها با بهترین ترکیب‌شان بازی کردند و ما بازیکنانی را در اختیار نداشتیم.
رانگنیک اضافه کرد:
ما با دفاع کردن مشکل داریم. به اندازه کافی فشرده نیستیم و فیزیکی بازی نمی‌کنیم. در خصوص کریستیانو، نه فقط گلی که زد بلکه کل عملکردش و نگرشی که در ۳۷ سالگی دارد طبیعی نیست. اگر مثل امروز بازی کند، هنوز می‌تواند کمک بزرگی برای این تیم باشد. تصمیم گیری در مورد آینده به اریک (تن هاخ) و کریستیانو بر می‌گردد ولی عملکرد امروز او خیلی خوب بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.