شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

فرزاد حاتمی: مرا از سایپا کنار گذاشتند تا بازیکنی با 8 کیلو اضافه وزن بیاورند

فرزاد حاتمی: مرا از سایپا کنار گذاشتند تا بازیکنی با 8 کیلو اضافه وزن بیاورند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، حاتمی در گفتگو با تسنیم بیان داشت:

دو ماهی است که به خاطر دیدگاه آقای روانخواه سر تمرین نمی‌روم. دیدگاه فنی او طوری بود که جایی در تفکراتش نداشتم ولی در عجبم چرا به جای من سانتر فورواردی آوردند که هفت، هشت کیلو اضافه وزن دارد. روانخواه از زمانی که آمده 10 نفر را از تیم کنار گذاشته و به جای آنها شش، هفت نفر را به تیم اضافه کرده که فقط یک نفرشان بازی می‌کند.
وی ادامه داد:

روانخواه ادعای جوانگرایی در تیم دارد ولی از زمانی که آمده، محمد امین حیدری، امین دره،‌ عارف حاجی عیدی و مهدی بیات را از تیم کنار گذاشته است. اینها سرمایه باشگاه سایپا و همه در لیگ برتر بازی کرده بودند. وقتی دَم از جوانگرایی می‌زنند چرا این بازیکنان را بی‌‌علت کنار گذاشتند؟ روانخواه در هشت هفته فقط هفت امتیاز گرفته است. اینجا سایپا است و علی دایی، جواد نکونام و مسعود شجاعی کاپیتان تیم بودند. چطور می‌شود یک مربی که در هشت هفته، هفت امتیاز گرفته باز هم سرمربی بماند؟

حاتمی گفت:

طوری صحبت می‌کنند که انگار مصدومیت‌های ما در تصادف بوده؛ ما هم فوتبال بازی کردیم و سرمان می‌شود. سنگربان دوم تیم در نیم‌فصل اول پنج هفته در دروازه ایستاده و پنج هفته کلین‌شیت داشته ولی این را دروازه‌بان را کنار گذاشتند و برای آوردن گلر جدید کلی هزینه کردند.
بازیکن سایپا در مورد اینکه این تیم بعد از سقوط از لیگ برتر شرایط بدی در لیگ دسته اول دارد، عنوان کرد:

در زمان مربی قبلی، اختلاف ما با تیم ملوان 9 امتیاز بوده و الان 27 امتیاز شده است. اگر شما تیم را گرفته‌ و هزینه کرده‌اید چرا اینطور شده است؟
حاتمی در مورد اینکه آیا تمریناتش را دنبال می‌کند، گفت:

بله تمرین می‌کنم و بدنم آماده است ولی اگر من بودم اجازه نمی‌دادم هر کاری دلشان‌ می‌خواهد انجام دهند. متأسفانه سایپا هوادار ندارد و هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند. افراد سیاسی پشت سرشان هستند و حمایت‌شان می‌کنند. سایپا یک باشگاه ریشه‌دار است و کارشناسان باید به داد این تیم برسند و بگویند چه به سر تیم آمده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.