شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

شاید روزی به MLS برگردم و باشگاه خودم را خریدم

ابراهیموویچ: بهترین بازیکنی هستم که تا به حال در لیگ آمریکا بازی کرده است

ابراهیموویچ: بهترین بازیکنی هستم که تا به حال در لیگ آمریکا بازی کرده است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  ESPN، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم کهنه کار میلان در سال های 2018 و 2019 به مدت دو فصل در لیگ آمریکا و تیم لس آنجلس گلکسی به میدان رفت و توانست در 58 بازی برای این تیم 53 گل بزند. با وجودی که این مهاجم در تیم آمریکایی هیچ قهرمانی به دست نیاورد، ابراهیموویچ بر این باور است که او بهترین بازیکنی است که تا به حال در لیگ آمریکا به میدان رفته است. مهاجم سوئدی در مورد دوران حضورش در آمریکا گفت:

خیلی خوشحالم. از لیگ آمریکا متشکرم چون به من این فرصت را دادند تا حس زنده بودن داشته باشم اما مشکل این بود که هنوز خیلی زنده بودم. به همین خاطر برای کل رقابت ها بیش از حد خوب بودم. این چیزی بود که نشان دادم و بهترین بازیکنی هستم که تا به حال در لیگ آمریکا به میدان رفته است و این حرف را به این خاطر نمی زنم که غرورم را نشان دهم یا بخواهم خودنمایی کنم. این حقیقت است. وقتی آنجا بودم، از حضور در لیگ آمریکا لذت بردم. دوران خوبی داشتم و از نحوه فعالیت شان خوشم می آمد.
او در ادامه گفت:

فکر می کنم بازی در لیگ آمریکا بهترین راه برای بازگشتم از مصدومیت بود. بهترین شرایط را داشتم و افتخار می کنم که در لیگ آمریکا بازی کردم چون می گفتند وقتی در لیگ این کشور بازی می کنی، ورزشگاه خالی است ولی وقتی بازی می کردم هیچ ورزشگاهی خالی نبود. حتی بیش از حد پر می شد به همین خاطر گلایه ای ندارم و خوشحالم آنجا بودم.

ابراهیموویچ در پایان در مورد احتمال بازگشت به لیگ آمریکا در آینده گفت:

کسی نمی داند. شاید روزی برگشتم تا به یادشان بیاورم فوتبال واقعی چیست. آنها به مدت دو سال دیدند فوتبال واقعی چیست و فکر می کنم هیچوقت چنین چیزی را ندیده بودند. شاید روزی برگشتم و باشگاه خودم را خریدم. کسی چه می داند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.