شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

درودگر: مسئولیتی در برگزاری بازی نداشتم

درودگر: مسئولیتی در برگزاری بازی نداشتم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از روزنامه اعتماد، فیلم عصبانیت شدید مهدی رحمتی دقایقی بعد در فضای مجازی منتشر شد که از مسوولان برگزاری مسابقه می‌خواهد در را بشکنند. صادق درودگر عضو هیات‌رییسه سازمان لیگ در آن لحظه سر می‌رسد و از رحمتی می‌خواهد خونسرد باشد تا مشکل برطرف شود اما رحمتی به درودگر می‌گوید من نمی‌توانم بخندم و کاملا جدی هستم و باید این در باز شود.

درودگر در رابطه با برخوردش با مهدی رحمتی گفت:

در جریان هستید که من هیچ مسوولیتی در حوزه برگزاری مسابقه نداشتم. من برای تبلیغات محیطی رفته بودم بازدید کنم از اتاق فرمان. اتاق فرمان هم بغل رختکن‌ها بود و آقای رحمتی اعتراض داشتند تیم نساجی در رختکن اینها قرار گرفته است. ناظر بازی آقای سلیمانی و آقای رفعتی هم کنار ایشان بودند و پیگیری می‌کردند تا این کار درست و موضوع حل شود. آقای رحمتی تا مرا دید چون فکر می‌کرد من مسولیت دارم با من وارد دیالوگ شد. من هم از ایشان خواستم آرامشش را حفظ کند و ایشان هم بعدا آمد مرا بغل کرد و بوسید و گفت عصبی بودم. گفتم اشکالی ندارد. من درکت می‌کنم. بالاخره مربی هستی و می‌خواهی نتیجه بگیری و در آن لحظه اعصابت به هم ریخته بود و اگر هم چیزی گفتی اشکالی ندارد. به او گفتم مساله‌ای نیست و بالاخره اتفاقی است که افتاده. از آن طرف نساجی می‌گفت ما هفته پیش هم که میزبان بودیم توی همین رختکن بودیم. در مجموع به نظرم آنچه مسلم است باید روی رختکن‌ها نوشته می‌شد. قبل از اینکه تیم‌ها وارد ورزشگاه شوند

باید روی رختکن‌ها نوشته می‌شد رختکن تیم نساجی و رختکن تیم آلومینیوم. این مشکلات هم پیش نمی‌آمد.

بعد از بازی برخی بازیکنان و اعضای کادرفنی آلومینیوم این حاشیه را دلیل باخت تیم‌شان عنوان کردند و چون صادق درودگر در آن لحظات آنجا حضور داشت، گفتند او باعث بروز این مشکلات شده و چون خودش با تیم‌های شمالی کار کرده می‌خواسته نساجی قهرمان شود! درودگر در واکنش به این شایعات گفت:

شایعه زیاد است. اینکه من ملوان بودم و با تیم‌های شمالی کار کردم چه ربطی دارد به اینکه بازی چه شکلی بوده؟ چه ربطی دارد به اینکه نساجی رفته توی یکی از رختکن‌ها؟ به نظر شما بودن در یکی از دو رختکن نتیجه بازی را عوض می‌کند؟
این عضو هیات‌رییسه سازمان لیگ در واکنش به این سوال که در مجموع از فرآیند برگزاری دیدار فینال رضایت داشتید یا خیر توضیح داد:

ببینید، وقتی تا آخرین لحظه و یک روز قبل از مسابقه هیچ‌کس نمی‌داند تهران میزبان است یا جای دیگر و باید از چند جا استعلام بگیرید تا به شما اعلام کنند کار سخت می‌شود. یک زمانی وقتی فدراسیون فوتبال برنامه مسابقات را اعلام می‌کرد همه دستگاه‌ها خودشان را با برنامه هماهنگ می‌کردند. امروز ۲۳ دستگاه باید نظر بدهند که یک بازی فوتبال برگزار بشود یا نشود یا به چه صورتی انجام شود. خب این کار را سخت می‌کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.