دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

یک گزینه یا چند پیشنهاد؛

تناقض بین خبر سایت فدراسیون والیبال و اظهارات عضو هیات رئیسه

تناقض بین خبر سایت فدراسیون والیبال و اظهارات عضو هیات رئیسه

عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال مطرح شدن چند گزینه برای هدایت تیم نوجوانان از سوی فدراسیون را رد و تاکید کرد که فقط یک نام از سوی رئیس پیشنهاد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مهر،پس ازگذشت حدود ۹ ماه از برکناری محمد وکیلی در تیم نوجوانان، روز چهارشنبه رئیس فدراسیون والیبال، مسعود آرمات را به عنوان سرمربی تیم نوجوانان معرفی کرد. سایت رسمی فدراسیون والیبال پس از پایان جلسه هیات رئیسه با انتشار خبری مسعود آرمات را در حالی به عنوان سرمربی معرفی کرد.

در این خبر عنوان شده بود که داورزنی چند گزینه را به عنوان گزینه های نهایی به هیات رئیسه پیشنهاد داده تا از بین آنها یکی به عنوان سرمربی انتخاب شود. این در حالی است که براساس اظهار نظر عضو هیات رئیسه فدراسیون، داورزنی فقط یک گزینه را در این نشست مطرح کرده و همان یک نفر هم سرمربی تیم نوجوانان شده است. محمود افشار دوست در گفتگو با خبرنگار مهر، پیشنهاد کردن چند گزینه برای هدایت تیم نوجوانان در جلسه هیات رئیسه را رد کرد و گفت: فقط اسم آرمات به عنوان گزینه نهایی مطرح شد.

آنچه که داورزنی به صورت گزارش در هیئت رئیسه مطرح کرد ماحصل مشورت‌هایی بود که با برخی از اعضای کمیته فنی انجام داده بود. عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال ادامه داد: طبق گزارش مطرح شده از سوی رئیس فدراسیون، ۲۰ گزینه برای هدایت تیم نوجوانان مورد بررسی قرار گرفته اند که نقطه نظرات برخی از اعضای کمیته فنی گرفته شده اما آنچه داورزنی به هیات رئیسه پیشنهاد داد فقط مسعود آرمات بود و نام گزینه دیگری مطرح نشد. این جلسه همچنین دو غایب بزرگ شد. بهنام محمودی نیز در این جلسه به دلیل اعتراض به عدم صدور حکمش حاضر نشد. فریبا محمدیان نیز از اعضای اصلی هیات رئیسه غایب بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.