چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: به ماینتس بابت برد تبریک می‌گویم؛ سزاوار این شکست بودیم

یولیان ناگلزمان: به ماینتس بابت برد تبریک می‌گویم؛ سزاوار این شکست بودیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ بایرن مونیخ در این بازی نمایش بسیار ضعیفی را از خود ارائه داد و ماینتس کاملا تیم برتر میدان بود. حال یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پس از اتمام بازی، در مورد این شکست و نمایش تیمش مقابل ماینتس صحبت کرده است. یولیان ناگلزمان در این‌باره گفت:

  امروز سزاوار این شکست بودیم. ماینتس عملکرد بهتری داشت و بر خلاف ما، موفق به خلق موقعیت‌های خوبی شدند. به آن‌ها تبریک می‌گویم. امروز آنقدر خوب نبودیم که برنده شویم. آن‌ها در نیمه اول با توپ‌های بلند‌شان ما را به دردسر انداختند. ما هم سعی کردیم از توپ‌های بلند استفاده کنیم تا تیم را رو به جلو ببریم. با این حال فضای خالی زیادی به وجود آمد و باعث شد آن‌ها راحت‌تر موقعیت ایجاد کنند. نمایش‌مان در این بازی را آنالیز خواهیم کرد. اگرچه در برخی لحظات عملکرد خوبی داشتیم اما نتوانستیم از آن‌ها بهره ببریم. ماینتس نیز به نوبه خود موقعیت‌های زیادی خلق کرد.
یولیان ناگلزمان در ادامه کنفرانس خبری خود از سوالات خبرنگاران عصبانی شده و خطاب به آن‌ها، گفت:

در این فصل نمایش‌ها و شکست‌های زیادی از این دست داشتیم. برایش توضیحی دارم اما آن را به شما نمی‌دهم. چنین موضوعی مربوط به رسانه‌ها نیست و در داخل باشگاه در مورد آن بحث خواهیم کرد. بعد از قطعی شدن دهمین قهرمانی‌مان، این در ذات انسان است که دیگر اشتیاقی نداشته باشد. اما با بایرن مونیخ هستیم و در هر شرایط باید عملکرد خوبی داشته باشیم. ما با نقطه‌ای رسیدیم که چیزی باید تغییر کند. این وضعیتی است که در حال حاضر داریم.

پس از پایان بازی، بازیکنان بایرن مونیخ به سمت هواداران بایرنی حاضر در موا آرنا رفتند اما لروی سانه بالافاصله زمین را ترک کرد و هم‌ تیمی‌هایش را همراهی نکرد. ناگلزمان در این‌باره گفت:

  این کاملا طبیعی است. هرکسی با چنین موقعیت‌های برخورد متفاوتی دارد. در هر حال این بخشی از کار است اما همانطور که هر هواداری شخصیت خود را دارد، هر بازیکن نیز شخصیت مخصوص به خود را دارد. شما لازم نیست همه را قضاوت کنید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.