چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

فلورنتینو پرز: کل دنیا می دانند که بنزما برنده توپ طلا خواهد شد؛ انتقال ام باپه؟ ممکن است درست باشد

فلورنتینو پرز: کل دنیا می دانند که بنزما برنده توپ طلا خواهد شد؛ انتقال ام باپه؟ ممکن است درست باشد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Movistar، رئیس باشگاه رئال مادرید در پایان بازی با اسپانیول که با پیروزی 4-0 و قهرمانی تیمش در لالیگای 2021/22 همراه شد، گفت:

من احساس تمام مادریدیستاها را حس می کنم، یک رضایت درونی فوق العاده! ما هدف قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را داشتیم. اولی را فتح کردیم و حالا باید ببینیم که در لیگ قهرمانان چه اتفاقی رخ می دهد.
انتقال کیلیان ام باپه
در موردش فکر نکرده ام اما حالا که شما اشاره کردید، ممکن است درست باشد. وقتی برای ترکیب سال آینده برنامه ریزی کنیم، خواهیم دید.

تمجید از کارلو آنچلوتی
آنچلوتی تجربه زیادی در هدایت تیم ها دارد و همیشه کسانی هستند که از دیگران انتقاد می کنند؛ اما همذات پنداری او با رئال مادرید فوق العاده است، او با ارزش های ما آشناست و می داند چه چیزی ارائه می کنیم و این برای یک سرمربی مهم است. شاید آنچلوتی انتظار این پیشنهاد همکاری را نداشت. به محض اینکه با او تماس گرفتیم، گفت که 'دوان دوان می آیم!' و این چیزی بود که او گفت!
و وقتی در روزهای اخیر با او صحبت کردم، او گفت که هدایت تیم های زیادی را به عهده داشته و تفاوت رئال مادرید با سایر تیم ها در این است که اینجا بازیکنان هوادار باشگاه هستند و این مزیت مثبتی است.
کریم بنزما
بنزما برنده توپ طلا خواهد شد و باید قبلاً به این عنوان دست پیدا می کرد. کل دنیا این را می دانند. بنزما از روزی که به اینجا آمد تا حالا خوب بوده است. هیچکس شکی در این ندارد که او برنده توپ طلا خواهد شد. دیگر نمی توانند این جایزه را از او دریغ کنند!
50 جام به عنوان رئیس باشگاه
این سی و پنجمین قهرمانی ما در تاریخ لالیگاست، که یعنی هر سه سال یک قهرمانی لیگ به دست آورده ایم. نمی خواهم بگویم که این طبیعی است. من یک باشگاه جادویی را به ارث برده ام و درست بعد از اینکه ریاست باشگاه را به عهده گرفتم، جایزه بهترین باشگاه قرن بیستم را کسب کردیم. طی این سال ها سعی کرده ام همیشه آماده چالش ها باشیم. این چیزی بود که پدرم به من یاد داد. بیش از 60 سال عضو باشگاه بوده ام، و دقیقاً 61 سال است، و این چیزی است که شاهدش بوده ام. با هر چیز دیگری که تجربه کرده ام تفاوتی ندارد.
بازی با منچسترسیتی
روز چهارشنبه یکی از آن شب های جادویی برنابئو را شاهد خواهیم بود. همه می دانند که تیم باید برای کسب پیروزی به میدان برود. این بازی ارزش تماشا کردن خواهد داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.