دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: منچستریونایتد به 2-3 مهاجم جدید نیاز دارد؛ آماده تبادل نظر با تن هاخ هستم

رالف رانگنیک: منچستریونایتد به 2-3 مهاجم جدید نیاز دارد؛ آماده تبادل نظر با تن هاخ هستم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  اسکای، شیاطین سرخ از فصل آینده دوران جدیدی را زیر نظر اریک تن هاخ آغاز خواهند کرد و قرار است رانگنیک هم در این راستا، کمک حال باشگاه باشد.

کاملا مطمئنم که اریک شماره تلفن مرا دارد! او چند بازی دیگر را همراه آژاکس پیش رو دارد و ما هم در اینجا سه بازی دیگر در پیش داریم. او هر گاه دنبال صحبت کردن و تبادل نظر با من باشد، من با کمال میل آمادگی آن را خواهم داشت.
رانگنیک که به طور موازی هدایت تیم ملی اتریش را بر عهده گرفته است، دید مثبتی به آینده شیاطین سرخ دارد.

با دانستن این که اریک سرمربی تیم خواهد بود، با فرایند خوبی از استخدام نفرات و جذب بازیکنان مناسب، من بسیار خوشبین هستم که هواداران و رسانه‌ها قادر به مشاهده تیم بهتری خواهند بود و امید است که در نهایت در لیگ به رتبه بهتری برسیم. در لیگ چندین نمونه خوب وجود دارد: مثل زمانی که یورگن کلوپ به لیورپول آمد، زمانی که پپ گواردیولا به منچسترسیتی آمد و وقتی که توماس توخل به چلسی آمد؛ بله، او در اواسط فصل آمد و ترکیب بسیار خوبی را در اختیار داشت ولی هنوز هم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کار داشت. اگر بدانید دنبال چه چیزی هستید و در پست‌های مختلف چه کسی را می‌خواهید، این روند نباید خیلی طول بکشد.

در این میان ستاره‌هایی مثل کریستیانو رونالدو هم هستند که به باور رانگنیک، هنوز می‌توانند برای یونایتد مفید باشند؛ هر چند که او می‌گوید رونالدو نمی‌تواند به تنهایی بار خط حمله تیم را به دوش بکشد.

این سوالی است که باید از اریک تن هاخ بپرسید. او نشان داده است که هنوز می‌تواند عنصری کلیدی در تیم باشد ولی واضح است که تیم به مهاجمان بیشتری نیاز دارد. کاملا واضح است که باید برای فصل بعد ۲-۳ مهاجم جدید جذب کرد. 
رانگنیک تاکید دارد که منچسترسیتی و لیورپول می‌توانند الگوهای خوبی برای منچستریونایتد باشند.

اگر منچسترسیتی و لیورپول را در نظر بگیرید، آن‌ها در هر پنجره ورودی‌هایی داشتند. آن‌ها تیم را تقویت کردند، بازیکنانی گرفتند که در زمان جذب‌شدن آوازه چندانی نداشتند و به همین ترتیب دو تا از بهترین تیم‌های جهان را پرورش دادند. اگر آن‌ها چند هفته بعد در فینال لیگ قهرمانان اروپا با هم رو به رو شوند، من غافلگیر نخواهم شد. این نشان می‌دهد چنین چیزی امکان پذیر و شدنی است و لزوما ۳-۴ سال وقت نیاز ندارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.