سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تمدید قرارداد توماس مولر با بایرن مونیخ تا ۲۰۲۴

تمدید قرارداد توماس مولر با بایرن مونیخ تا ۲۰۲۴
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و با اعلام رسمی بایرن مونیخ، توماس مولر قرارداد خود با این باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرد. قرارداد قبلی مولر با بایرن تا پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ معتبر بود و دو طرف تصمیم به ادامه همکاری برای یک فصل بیشتر گرفتند. مولر ۳۲ ساله که اخیرا تبدیل به پرافتخارترین بازیکن تاریخ بوندسلیگا شد، حداقل دو فصل دیگر تیم محبوب دوران کودکی‌اش را همراهی خواهد کرد. او یکی از با سابقه‌ترین بازیکن‌ها و البته یکی از سه گلزن برتر تاریخ بایرن مونیخ محسوب می‌شود.
پس از امضای قرارداد توماس مولر، اولیور کان به عنوان مدیر اجرایی و حسن صالح حمیدزیچ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ، مصاحبه‌های جداگانه‌ای با وب‌سایت رسمی باشگاه داشتند. کان در این زمینه گفت:

توماس مولر نمادی است که لوگوی بایرن مونیخ روی قلبش حک شده است. بایرن مونیخ همواره به پیوستگی و استمرار مطرح بوده، بنابراین ما از تمدید قرارداد چنین بازیکن مهمی خوشحال هستیم. او بازیکنی دارای قدرت رهبری است و با توجه به شخصیتش، یک کاراکتر مهم در رختکن تیم محسوب می‌شود.
صالح حمید زیچ:

  نمی‌شود توماس مولر را خارج از بایرن مونیخ یا بایرن مونیخ را بدون توماس مولر تصور کرد. به همین دلیل ما از تمدید قرارداد توماس مولر تا تابستان ۲۰۲۴ بسیار خوشحال هستیم. توماس رهبری است که انگیزه زیادی برای کسب موفقیت دارد و بیرون و داخل زمین بازی، یک الگو به شمار می‌رود که بایرن مونیخ را بهتر از هر شخص دیگری تجسم می‌کند.

در نهایت، توماس مولر هم به تمدید قرارداد خود واکنش نشان داد:

  خوشحالم که امروز قراردادم با بایرن مونیخ را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کردم. ماجراجویی که از سال ۲۰۰۰ در زمان پیوستن به آکادمی بایرن آغاز کردم، تا به حال فوق‌العاده بوده است. نمایندگی از رنگ قرمز، چه بیرون و چه داخل زمین، برای سال‌های پیاپی، افتخار بزرگی محسوب می‌شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.