سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بشار معادله ترکیب امروز پرسپولیس

بشار معادله ترکیب امروز پرسپولیس

به گزارش ایران ورزشی آنلاین بشار رسن برای بازی تدارکاتی دوم تیم ملی عراق که در دومین فیفادی ماه نوامبر برگزار می‌شد در امارات ماند و مقابل ازبکستان هم به میدان رفت.
او مثل بازی با اردن در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت اما در دقیقه 45 و قبل از سوت پایان نیمه نخست مصدوم شد و به‌عنوان اولین تعویضی کاتانچ از زمین بیرون رفت. با مصدومیت زانوی بشار پرسپولیسی‌ها نگران شدند که این بازیکن را برای مدتی از دست بدهند اما مصدومیت او جدی نبود.
بشار بامداد چهارشنبه خودش را به تهران رساند و در تمرین پرسپولیس هم حاضر شد اما به‌ خاطر دردی که در زانویش احساس می‌کرد تمرین نکرد. بشار روز پنجشنبه هم به صورت اختصاصی زیر نظر بدنساز تیم کار کرد تا همه چیز درباره بازی کردن یا بازی نکردنش به تمرین آخر بستگی پیدا کند. بشار بدن نسبتاً ضعیفی دارد و همواره احتمال آسیب‌دیدگی‌اش بالاست اما فرم بدنی‌اش به‌گونه‌ای است که با وجود دیر اضافه شدن به تمرین خیلی زود آماده مسابقه می‌شود.
یحیی گل‌محمدی هم بازی کردنش را به آمادگی‌اش در بازی آخر مرتبط دانست . دیروز رسن در تمرین حاضر شد و در کار گروهی هم حاضر بود اما به نظر می‌رسد او معادله ترکیب اصلی تیمش در بازی امروز باشد. در واقع مشخص است که سرلک جای کمال را می‌گیرد اما اگر بشار بازی نکند شاید نعمتی هافبک راست باشد، شاید هم شجاعی بازی کند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.