یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

شرقی‌ها زیر ذره‌بین آنالیزور پرسپولیس

شرقی‌ها زیر ذره‌بین آنالیزور پرسپولیس

به گزارش ایران ورزشی آنلاین از روز چهارشنبه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق آسیا در قطر آغاز شد و قرار است از این مسابقات یک تیم به فینال رسیده و روز 29 آذر در ورزشگاه الجنوب دوحه مقابل پرسپولیس قرار بگیرد. بازیکنان، کادر فنی و البته هواداران پرسپولیس نیم‌نگاهی هم به این مسابقات خواهند داشت و ضمن زیر نظر گرفتن کیفیت تیم‌ها منتظرند ببینند کدام تیم در نهایت به فینال خواهد رسید.
فعلاً این مسابقات با برد خفیف تیم شانگهای شین هوا که هالک و اسکار برزیل را در اختیار دارد شروع شده و از امروز ادامه پیدا می‌کند. در این بین محمد عسگری، آنالیزور موفق پرسپولیس که روی حریفان تیمش زوم می‌کند از روز اول مسابقات همه بازی‌ها را تماشا کرده و ضمن انجام کارهای مربوط به رقبای داخلی وظیفه دارد اطلاعات فنی تمام تیم‌های رقابت‌های شرق را استخراج کند تا در پایان اطلاعات دقیق و مفیدی از تیم فینالیست داشته باشد.
هرچند این کار سنگین و زمانبر به نظر می‌رسد اما در کادر فنی پرسپولیس که هر عضو آن وظایف سنگینی را برعهده گرفته این مسأله یک امر روتین به نظر می‌رسد. قرار است عسگری در پایان این مسابقات پروفایل کاملی از بازیکنان تیم فینالیست شرقی و شرایط‌شان در اختیار یحیی گل‌محمدی قرار دهد.
جالب اینکه آنالیزور پرسپولیس آرشیو 9 فصل گذشته لیگ برتر را در اختیار دارد و لیگ‌های عربی و منطقه را هم رصد می‌کند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.