سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

هادی طباطبایی: بازیکنان استقلال فشار روانی زیادی را تحمل می‌ کنند

هادی طباطبایی: بازیکنان استقلال فشار روانی زیادی را تحمل می‌ کنند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، هادی طباطباییدرباره تساوی تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال به میزان گفت:
بازی جذابی از دو تیم قدرتمند فوتبال ایران شاهد بودیم. همیشه بازی‌های این ۲ تیم جذاب بوده است. البته بازی پر فراز نشیب بود و هر دو تیم دیدار خوبی پشت سر گذاشتند، اما بهتر این بود نتیجه و ۳ امتیاز برای استقلال باشد، اما این اتفاق رخ نداد.
او ادامه داد:
در مجموع بازی خوبی بود، بالاخره در فوتبال پیش می آید که بازیکنان از موقعیت‌های خودشان استفاده نکنند و این موضوع برای بازیکنان مطرح هم صدق می کند. اگر تمام موقعیت ها به گل تبدیل شود دیگر اسم آن را نمی‌توان فوتبال گذاشت. همین ریز و درشت ها و اتفاقات است که باعث شده فوتبال جذاب شود.
پیشکسوت تیم استقلال تصریح کرد:
سپاهان یکی از بهترین‌ تیم‌های لیگ ماست. شاگردان مجیدی باید تلاش کنند در ۵ بازی دیگر باقیمانده برنده شوند تا در پایان جام قهرمانی را بالای سر ببرند. هر چه مسابقات‌ به پایان خودش نزدیک می شود فشار بازی‌ها هم سنگین تر می‌شود. فشار روانی زیادی روی بازیکنان استقلال وجود داشت چون می‌دانستند نباید در این دیدار شکست بخوردند تا فاصله امتیازی خودشان را با نزدیک‌ترین رقیب در جدول یعنی پرسپولیس حفظ کنند، اما دیدار با تساوی تمام شد.
اکنون با این نتیجه ادامه فصل حساسیت بیشتری برای بازیکنان استقلال پیدا می‌کند و هم کادرفنی و هم بازیکنان باید عزم‌ خود را جزم‌ کنند. بازیکنان در بازی‌ها‌ی باقیمانده پرفشارتر ظاهر شوند زیرا این عملکرد و زحمات یک ساله آنها بستگی به چند نتیجه پایانی دارد تا بتوانند با عملکردی خوب جام قهرمانی را تصاحب کنند و آن را به هواداران هدیه دهند.
سیستم فرهاد، سیستمی است که جا افتاده و هم نتیجه گرفته و هم‌ بازیکنان تیم او گل‌های زیادی زده‌اند و کم هم گل دریافت کرده‌اند. از این منظر می‌توان گفت عملکرد آنها در این سیستم در زمینه های مختلف که کادرفنی برای بازیکنان اتخاذ کرده موفقیت آمیز بوده. بازیکنان در بازی با سپاهان خیلی دویدند و توان‌ زیادی گذاشتند و انرژی زیادی هم مصرف کردند. آنها شخصیت خوبی دارند که از ابتدای فصل تاکنون شکست نخورده اند و ان شاءالله فصل را بدون شکست به اتمام برسانند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.