چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

الگری: این شکست تغییری در جدول ایجاد نمی کند؛ یکی از بهترین بازی های ولاهوویچ را شاهد بودیم

الگری: این شکست تغییری در جدول ایجاد نمی کند؛ یکی از بهترین بازی های ولاهوویچ را شاهد بودیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ یونتوس در یک بازی عجیب در حالی که 1-0 مقابل جنوا جلو افتاده بود، 2 گل دریافت و بازی را واگذار کرد. مویزه کین پس از آنکه چند موقعیت مسلم را از دست داده بود، در دقیقه 90 گل خالی  را که موراتا برای او فراهم کرد، از دست داد و توپ در بازگشت به پنالتی جنوا تبدیل شد. ماتیا دیشیلیو که پنالتی را به حریف اهدا کرد، روی گل اول جنوا هم مقصر صد در صد بود. ماسیمیلیانو الگری پس از بازی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:

بیشتر از آنکه عصبانی باشم، ناامید هستم که در دیداری که روی روال درستی بودیم، پیروز نشدیم. ما باید گل دوم را می زدیم اما نزدیم. چیزی که باید واقعا روی آن کار کنیم، با وجود آنکه اعتراف می کنم خصوصیات بازیکنان برای چنین چیزی مناسب نبود، این است که وقتی آرتور، میرتی و دیبالا را بیرون بردیم، کسی نبود که ریتم بازی را در دست بگیرد و آن را کُند کند. ما فقط بازیکنان مناسب ضدحمله داشتیم. وقتی موقعیت های فراوانی را از دست می دهید، مجازات می شوید.
یوونتوس در این بازی به طور چرخشی به بازیکنانش بازی داد و بعضی از آنها را استراحت داد تا برای فینال کوپا ایتالیا مقابل اینتر آماده باشند:

از شکست ناراحتم اما از نظر جدول، این شکست تفاوت چندانی ایجاد نمی کند. حالا فینال کوپا ایتالیا را داریم و قطعا نمی توانیم در آن بازی مرتکب چنین اشتباهاتی شویم. آرتور ملو برای مدتی از میادین دور بود، کوادرادو تازه برگشته بود و نمی توانست بیشتر از 1 ساعت بازی کند و بنابراین باید دقایق بازی آنها را متعادل می کردیم تا در بهترین فرم به بازی چهارشنبه برسند.

ولاهوویچ در این بازی هم تغذیه نشد و نتوانست گلزنی کند. پس از تعویض او، یوونتوس 2 گل دریافت کرد و او در دقیقه پایانی بسیار آشفته و ناراحت به نظر می رسید:

این بازی از نظر فنی یکی از بهترین بازی های ولاهوویچ بود. از اینکه او بسیار خوب از تکنیکش استفاده می کند، خیلی راضی ام. تلاش کردم قبلا این را توضیح دهم اما به من حمله شد که من در حال نابودی بازی ولاهوویچ هستم. او بازی های زیادی در سری آ انجام نداده است و ما باید اینجا تعادل ایجاد کنیم. شاید او نمی دانسته که امشب بازی خوبی انجام داده است. فکر می کنم فصل آینده پیشرفت بسیار زیادی را از ولاهوویچ در زمینه تعادل و ریتم بازی خواهیم دید. او باید یاد بگیرد اگر گل نزد، شکست نخورده است. فوتبال بیش از این ها است.
مویزه کین چندین موقعیت عالی را از دست داد. وضعیت او چگونه خواهد بود:

مویزه کین بازیکنی است که معمولا با یک شانس نصفه و نیمه هم گل می زند. امشب 5 یا 6 موقعیت را از دست داد. فوتبال این است. با وجود جوانی، او تجربه بیشتری کسب کرده اما لازم است او هم ساده بازی کند و در دوئل های فردی، انقدر انرژی زیادی مصرف نکند زیرا کمکی نمی کند.
کریشیتو هفته گذشته در دقیقه پایانی مقابل سمپدوریا پنالتی اش را از دست داد. الگری وقتی دید او دوباره در دقیقه 95 پشت پنالتی ایستاده، چه حسی داشت:

فوتبال این موقعیت را به شما می دهد تا جبران کنید و شرایط را برگردانید. احساس کردم امشب پنالتی اش را به گل تبدیل می کند. بعید بود در شرایطی مشابه دوباره اشتباه کند. ورزش همین است. اگر از شانس های خود استفاده نکنید، ممکن است مجازات شوید. بنابراین جنوا شایسته پیروزی بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.