دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: تیم باتجربه‌ای مثل اینتر نباید به این شکل دو گل دریافت کند

سیمونه اینزاگی: تیم باتجربه‌ای مثل اینتر نباید به این شکل دو گل دریافت کند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ اینتر و امپولی از هفته سی و ششم سری آ به مصاف هم رفتند و برتری ۲ گله امپولی مهمان در دقایق ابتدایی، با ۴ گل از سوی اینتری‌ها مواجه شد. افعی‌ها به لطف این کامبک ارزشمند و پیروزی خانگی، موقتا به صدر جدول لیگ رسیدند و در انتظار بازی میلان خواهند بود. سیمونه اینزاگی پس از پایان مسابقه در مصاحبه با DAZN راجع به اتفاقات بازی گفت:

به بازیکنانم تبریک می‌گویم زیرا صرف نظر از ۲۰-۲۵ دقیقه آغازین مسابقه که بسیار آشفته بودیم، نمایش درخشانی ارائه کردیم. امپولی خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند پس ما باید بدون توپ سازمان‌یافته‌تر عمل می‌کردیم. در عوض ما بسیار هیجان‌زده شدیم و دو گل را به عنوان تنبیهی سنگین دریافت کردیم.
نکته مثبت این است که این تیم هرگز تسلیم نمی‌شود. کامبک امشب نشان‌دهنده یک جهش در اعتماد به نفس ما بود. تیم از روز ۲۰ آگست در حال تمرین کردن است اما ما همچنان با انگیزه و پویا هستیم.

به عنوان یک تیم باتجربه، به هیچ عنوان نباید اجازه دریافت دو گل به آن شکل را می‌دادیم. برای سه روز به بازیکنان هشدار دادیم که باید مراقب امپولی باشند. در هر صورت، ما در این بازی ۳۷ شوت زدیم که معنای زیادی دارد. موقعیت‌های زیادی ساختیم، ضرباتی به تیرک دروازه زدیم و ویکاریو دروازه‌بان حریف را مجبور به انجام چند مهار کردیم. فقط در دقایق ابتدایی بازی از فرم مناسب فاصله گرفته بودیم.
همیشه به تیمم ایمان داشته‌ام. ما باید به حرکت ادامه بدهیم و این از بازی چهارشنبه در فینال کوپا ایتالیا آغاز خواهد شد. چیزی که می‌خواستیم به آن برسیم و با قدرتمان به آن دست پیدا کردیم. امپولی ما را به تلاش زیاد وادار کرد پس باید ریکاوری کنیم تا انرژی تیم هر چه سریع‌تر برگردد. فکر می‌کنم مصمم بودن تیم و انگیزه بالا نقش مهمی در فینال پیش رو خواهند داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.