یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

دو بار پس از حضور در ناپل گریه می کنید، یک بار زمانیکه آن را می بینید بار دیگر زمانیکه آن را ترک می کنید

فابین رویز: میلان فرم فوق العاده ای دارد، ولی سه امتیاز را در خانه نگه می داریم

فابین رویز: میلان فرم فوق العاده ای دارد، ولی سه امتیاز را در خانه نگه می داریم

فابین رویز هافبک اسپانیایی پارتنوپی در آستانه دیدار حساس هفته هشتم سری آ مقابل میلان معتقد است حریف در فرم خوبی قرار دارد.

به گزارش ایران ورزشی، فابین رویز در آستانه دیدار ناپولی و میلان به اسکای ایتالیا گفت:

 میلان در حال حاضر در فرم فوق العاده ای قرار دارد و اگر آن ها صدرنشین جدول هستند به دلیل عملکرد خوبشان است. آن ها در 19 مسابقه سری آ شکست نخورده اند و این به خوبی نشان می دهد چه عملکرد خوبی داشته اند. مسابقه بسیار دشواری پیش رو داریم، اما همچنین این مسابقه بسیار برایمان مهم است. ما در حال کار بر روی روش هایی هستیم که بتوانیم به میلان ضربه وارد کنیم و سه امتیاز را در خانه نگه داریم. شما هرگز نمی‌دانید. هر اتفاقی ممکن است در فوتبال رخ دهد. ما ترکیب قدرتمندی در اختیار داریم و با تمرکز کار می کنیم و اگر اینچنین ادامه دهیم، می توانیم در پایان فصل بالای جدول باشیم.

فابین رویز در خصوص جنارو گتوزو اینطور می‌گوید؛ همه از من در مورد گتوزو می پرسند. اینکه آیا او عصبانی است یا فریاد می زند و من فقط می توانم چیزهای خوب در مورد او بگویم. او یک مرد واقعی است و فقط به ما فکر می کند و اگر لحظه دشواری داشته باشیم، او در کنار شما است. او برای بازیکنانش هم مربی است و هم دوست.

رویز در خصوص ناپولی هم با تاکید بر اینکه خبرهایی مبنی بر انتقالش به رئال مادرید یا بارسلونا صحبت ندارد، گفت:

 من همیشه عاشق ناپل هستم. قبل از آمدن به این تیم، چیزهای بدی در مورد شهر شنیده بودم. اما شعار این است که شما دو بار پس از حضور در ناپل گریه می کنید، یک بار زمانیکه شما آن را می بینید و یک بار زمانیکه شما آن را ترک می کنید. من مطمئن هستم که برای من هم همین گونه خواهد بود. در آغاز من گریه می کردم زیرا تنها بودم و نمی توانستم ایتالیایی صحبت کنم، اما هم تیمی هایم کمک بزرگی به من کردند. روز به روز بیشتر به ناپل علاقه مند می شوم. مردم پرشور هستند، شما را دوست دارند و این احساس فوق العاده ای است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.