سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

هشدار مربی ارسنال

آرتتا: موش رختکن بد می بیند

آرتتا: موش رختکن بد می بیند

میکل آرتتا مربی آرسنال گفت کسی که اخبار درگیری دنی سبایوس و داوید لوییز در جریان تمرین تیم را به بیرون لو داده، با مجازات مواجه می‌شود. رسانه ها خبر دادند این دو بازیکن بعد از تکل خشن سبایوس روی پای لوییز با هم درگیر شده اند و مدافع برزیلی حتی خونریزی هم داشته.

مربی 38 ساله اسپانیایی این حادثه را «هیچ چیز» توصیف کرد و بیشتر نگران این بود که چرا خبرش علنی شده. آرتتا گفت:«اصلا این را دوست ندارم که موضوع به بیرون درز کرده است. بالاخره متوجه می شوم که خبر از کجا بیرون رفته و همه باید بدانند این دقیقا بر خلاف چیزی است که از اعضای تیم انتظار دارم. حریم خصوصی و اخبار محرمانه باید مورد توجه قرار بگیرد و کسی که این کار را کرده، بد می بیند.»

وقتی از او خواسته شد درباره حادثه توضیح بدهد، گفت:«تمرین خیلی جدی و سخت است و مسائلی از این دست زیاد اتفاق می افتد. این موضوعات در خود تیم خیلی زود حل و فصل می‌شود و چیز دیگری برای گفتن وجود ندارد، هیچ مشکلی پیش نیامده.»

وقتی این خبر منتشر شد، سبایوس که در دومین فصل قرضی خود از رئال مادرید به سر می برد، به توییتر آمد و با نوشتن کلمه «جعلی» کل ماجرا را تکذیب کرد.

این نخستین بار نیست که این بازیکن 24 ساله با هم‌تیمی‌هایش در آرسنال چنین مسائلی را پیدا می‌کند و خبر به بیرون انتشار می یابد. در 21 شهریور و در جریان مسابقه با فولام که به پیروزی 3 بر صفر آرسنال انجامید، دوربین های تلویزیونی تصویر او را گرفتند که در حال گرم کردن با دیگر بازیکن تعویضی تیم، ادی انکتیه بحث می کرد. لوییز برزیلی و 33 ساله تابستان سال گذشته از چلسی به آرسنال آمد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.