دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

میکل آرتتا: عملکرد انکتیا بسیار باثبات و خوب بوده است؛ نمی توانم برای تقابل با تاتنهام صبر کنم

میکل آرتتا: عملکرد انکتیا بسیار باثبات و خوب بوده است؛ نمی توانم برای تقابل با تاتنهام صبر کنم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ میکل آرتتا، سرمربی آرسنال پس از پیروزی تیمش مقابل لیدز یونایتد در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این دیدار، آینده ادی انکتیا و وضعیت بن وایت صحبت کرد. میکل آرتتا در این کنفرانس خبری گفت:

بازی را با سرعت و ریتم خوبی آغاز کردیم. مصمم و تاثیرگذار بودیم و دو گل خوب زدیم و موقعیت هایی خلق کردیم و اجازه رخ دادن هیچ اتفاقی در اطراف محوطه جریمه مان را ندادیم. کارت قرمز روند بازی را کاملاً متفاوت کرد. آن ها رفتار و سبک بازی و سیستم خود را تغییر دادند و باید به شکل دیگری آن را کنترل می کردیم. در زمینه های بسیاری ما عالی بودیم اما نیاز داشتیم گل سوم را بزنیم و موقعیت هایی نیز برای این کار داشتیم. سپس از روی ضربات شروع مجدد گل خوردیم و سپس باید با اضطرابمان کنار می آمدیم.
بازی مقابل تاتنهام و انگیزه مضاعف برای قرارگیری در بین چهار تیم برتر؟

با همین اشتیاقی که همیشه داریم به سراغ آن بازی خواهیم رفت اما همچنین می دانیم که این بازی می تواند لحظه تعیین کننده و لایه دیگری از انگیزه برای ما باشد تا واقعاً برای آن بجنگیم. نمی توانم برای این بازی صبر کنم.

پیشنهاداتی برای ادی انکتیا؟

ادی همان کاری را انجام می دهد که کل فصل مشغول انجام آن بوده است. او در عملکرد خود بسیار باثبات بوده و خیلی کم از این عملکرد خوب خود دور شده است. اجازه دهیم همین طور بماند. اجازه دهیم از این لحظه لذت ببرد چون کاملاً مستحق آن است و همه چیز به صورت طبیعی اتفاق خواهد افتاد.
در چند بازی اخیر چندان متقاعد کننده نبوده اید اما در این مقطع از فصل فقط پیروزی مهم است؟

ما در حال یافتن راهی برای پیروزی در بازی ها هستیم. نحوه بازی ما در 35 دقیقه ابتدایی بازی درخشان بود. همیشه رقیبی داریم و شرایط بر اساس بازی متفاوت است و تغییر می کند و همیشه انتظار نمی رود که شما 95 دقیقه در بهترین فرم باشید. در حال بهتر شدن هستیم چون در بازی های مان پیروز می شویم.
بوکایو ساکا خوب است؟

بله او مشکلی ندارد.
احتمال حضور بن وایت در بازی بعدی؟

فکر می کنم او شانس حضور در بازی بعدی را دارد. او تمریناتی جزئی روی چمن را آغاز کرده و ما می خواهیم همه برای آن بازی در دسترس باشند چون بازی مهمی است.
تومیاسو را در پست دفاع چپ بازی دادید تا برای آن چه مقابل تاتنهام انجام خواهید داد، آماده شوید؟

نه این فقط برای امروز بود. نمی توانیم کاری را زودتر از موعد انجام دهیم. این کار را برای زمان حال انجام می دهیم و باور داشتیم که الان زمان مناسبی برای این کار است، به خصوص با توجه به آن چه لیدز در آن سمت به ما نشان داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.