سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

پپ گواردیولا: کسی که به توان منچسترسیتی شک داشته باشد یعنی این تیم را نمی‌شناسد

پپ گواردیولا: کسی که به توان منچسترسیتی شک داشته باشد یعنی این تیم را نمی‌شناسد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ منچسترسیتی که هنوز تلخی حذف در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید را از خاطر نبرده بود، با بردی روحیه بخش مقابل نیوکاسل، قدم دیگری به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک شد. گواردیولا در مصاحبه پس از بازی گفت:

بعد از ظهری عالی بود. می‌پرسید آیا شک داشتم تیم بتواند از آن باخت برگردد؟ با توجه به عملکرد تیم، جای شکی هم باقی مانده است؟ ما پنج سال است که هر سه روز یکبار این کار را انجام می‌دهیم. اگر عده‌ای به ما شک داشتند، پس این تیم را نمی‌شناسند. این یکی از بهترین تیم‌هایی است که در عمرم هدایت‌شان را بر عهده داشته‌ام. البته فاصله میان ما و لیورپول خیلی کم است و ممکن است کار به تفاضل گل بکشد. بنابراین برد مهمی بود. حالا ۳ امتیاز گرفتیم، ۹ امتیاز دیگر باقی مانده است، تفاضل گل‌مان ۴ تا بیشتر است و چهارشنبه هم فینال دیگری در پیش خواهد بود.
درباره تفاضل گل
ما در بین دو نیمه در این خصوص صحبت کردیم؛ درباره اهمیت پیروزی. بازی می‌توانست ۳-۱ شود (اشاره به موقعیت خوب نیوکاسل برای گلزنی) و سپس دو گل دیگر هم زدیم. 

تعویض شدن روبن دیاز به دلیل مصدومیت
ما ۱۳.۵ بازیکن در اختیار داریم چون ناتان (آکه) در شرایط ایده آل به سر نمی‌برد. من نگران نیستم چون اگر لازم باشد فیل فودن در پست مدافع مرکزی بازی کند، این کار را خواهد کرد. (پس از این که از گواردیولا سوال شد: «واقعا؟» او جواب داد: «نه!»).

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.