شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

سیدعباسی: بازی دفاعی مقابل استقلال کارمان را سخت می‌ کند

سیدعباسی: بازی دفاعی مقابل استقلال کارمان را سخت می‌ کند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، داود سیدعباسی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت:

استقلال نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. عملکرد و جایگاهش گواه این است که یکی از با ثبات ترین تیم‌های کشورمان است. از هربازی توانسته امتیاز بگیرد. این نشان می‌دهد قابلیت‌های فنی زیاد، بازیکنان و کادرفنی خیلی خوبی دارد. یکی از استقلال‌های خوب چند سال اخیر است. بچه‌های ما هم در ۴ هفته اخیر تلاش خیلی خوبی داشتند. انگیزه زیادی دارند اما از نظر امتیازگیری به حق خودشان نرسیدند.
سید عباسی تصریح کرد:

با تمام احترامی که برای تیم‌های خوبی که مقابل‌شان بازی کردیم، دارم، در دقایقی که جلو بودیم باید کار را تمام می‌کردیم. موقعیت‌های راحتی را در بازی از دست می‌دادیم و این نشان می‌دهد، تیم‌ها را آنالیز کرده بودیم. باید تیم را از لحاظ ذهنی آماده نگه می‌داشت تا جبران کند. باید کار را در لحظاتی تمام می‌کردیم اما این کار را نکردیم. برای بازی فردا درست است که استقلال تیم خوبی است و با تمام احترامی که برای این تیم قائلم، بچه‌های ما بازی فردا به چشم یک فرصت می‌بینند تا بتوانیم مقابل بهترین تیم ایران توانایی خودمان را محک بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت:

تلاش می‌کنیم تیم امیدوار بماند. برخی اوقات شاید شما بر اساس برنامه‌های تاکتیکی نتوانید موقعیت درست کنید اما تیم ما موقعیت ایجاد می‌کند و می‌توانیم به دروازه حریفان هم فشار بیاوریم و شانس زیادی برای پیروزی داشته باشیم. این مسئله ما را امیدوار نگه داشته، وگرنه کار همیشه سخت است. تا هفته آخر تلاش می‌کنیم تا شانس‌مان را زنده نگه داریم.
او در مورد اینکه چه برنامه‌ای دارد تا تیم‌تان از موقعیت‌های ایجاد شده به نحو احسن استفاده کند، گفت:

این مشکل را در تیم داشتیم، در آنالیزها دیده‌ایم شاید در 6 هفته اخیر بالای 15-14 موقعیت بالای 90 درصد را از دست داده‌ایم. یا پاس آخر اشتباه بوده یا تصمیم در لحظه آخر اشتباه بوده، این نشان می‌دهد بچه‌های ما فضاها را می‌شناسند و حرکت‌هایی که باید را خوب انجام می‌دهند. مهم دقت در زدن ضربه در لحظه آخر است که در تمرین روی آن کار می‌کنیم. فکر می‌کنم نفری 100 تا 150 ضربه به سمت دروازه کار می‌کنیم. سعی می‌کنیم کارمان کلیشه‌ای نباشد. اتفاقات بازی را تصویرسازی می‌کنیم. بچه‌های ما عملکرد خیلی خوبی دارند، این طور هم نیست که همیشه بدشانسی بیاوریم. روزی هم شانس در خانه ما را می‌زند، همین که بچه‌ها در موقعیت قرار می‌گیرند نشان از توانایی آنها دارد. مهم ضربه آخر است که بازی به بازی بهتر می‌شود و بچه‌ها تلاش‌شان را می‌کنند.
سیدعباسی در مورد اینکه گفته می‌شود مقابل استقلال بازی بسته‌ای انجام می‌دهند تا با تک امتیاز از زمین خارج شوند، گفت:

استایل بازی ما دفاعی نیست. نمی‌توان فقط دفاع صرف کرد، اگر این کار را بخواهیم مقابل تیم خوبی مثل استقلال انجام دهیم، حتما تیم‌مان تحت فشار قرار می‌گیرد. استقلال بازیکنان تاثیرگذاری دارد که می‌توانند مشکلات خاصی در زمین ایجاد کنند. به حد کافی از تیم استقلال و توانایی بازیکنانش شناخت داریم و به این مسئله آگاه هستیم. استایل بازی ما این طور نیست که بخواهیم دفاع صرف کنیم و شانس‌مان را امتحان می‌کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.