سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

وراتی: رئال مادرید ضربه سختی به ما زد؛ می توانستیم بهتر عمل کنیم

وراتی: رئال مادرید ضربه سختی به ما زد؛ می توانستیم بهتر عمل کنیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ پاری سن ژرمن یک بار دیگر در مسابقات این فصل در فتح لیگ قهرمانان ناکام بود و شاگردان مائوریسیو پوچتینو در جام حذفی با شکست مقابل نیس از این تورنمنت هم حذف شدند تا فقط مسابقات لیگ برایشان باقی بماند. پاریسی ها از چند هفته پیش قهرمانی خود در لیگ فرانسه را نیز قطعی کردند تا بازی های باقی مانده آنها حکم تشریفاتی داشته باشد و حال مارکو وراتی می گوید بازیکنان پاری سن ژرمن بابت این که دیگر برای فتح هیچ جامی تلاش نمی کنند، ناراحت هستند. او در این باره گفت:

اندکی ناراحتی وجود دارد. به نظرم در این بازی ها باید لذت ببرد. باید برنده شوید و به عنوان تیم خوب بازی کنید. در یکی از بی سر و صداترین لحظات فصل هستیم زیرا هیچ فشاری وجود ندارد. فقط باید خوش بگذرانیم. وقتی از نظر ذهنی آسوده خاطر باشید، می توانید بیشتر لذت ببرید. از این بابت اندکی ناراحت هستم. در حال رسیدن به پایان فصل هستیم و همیشه با احساس عصبانیت از بازی ها بیرون می آییم. این چیزی نیست که در پایان فصل آرزویش را داشته باشید به خصوص اگر از قبل قهرمان شده باشید.
وراتی در ادامه گفت:

صادقانه فکر می کنم با توجه به تیمی که داریم می توانستیم بسیار بهتر عمل کنیم. در شرایط سخت می توانستیم بهتر باشیم. وقتی تیم خوبی باشیم، می توانیم از این بازی ها بیشتر لذت ببریم. فصل سختی بود. با وجود این که قهرمان شدیم، در آغاز فصل کارمان سخت بود. این اواخر بازی های زیادی را بردیم و این یعنی شخصیت خوبی داریم اما به نظرم می توانستیم به عنوان تیم بهتر باشیم. درست است که بازیکنان تازه وارد زیادی را به تیم آوردیم. این بهانه نیست، حقیقت است. باید نکات خوب این فصل را بگیریم و روی آن فصل بعد را بسازیم.

هافبک ایتالیایی در پایان در مورد شکست مقابل رئال مادرید گفت:

مقابل رئال مادرید به سختی تلاش کردیم و 150 دقیقه خیلی خوب داشتیم. فاتح لیگ شدیم که اتفاق خوبی است و فکر نمی کنم چیز زیادی کم باشد. همه باید بیشتر تلاش کنند تا در پایان بتوانیم بگوییم. پشیمانی نداریم. همه تلاشمان را کردیم. آنها قوی تر بودند. این پشیمانی را داریم. رویای فتح لیگ قهرمانان را داشتیم. اگر به نیمه نهایی برسید، می توانید با دو بازی خوب خود را در فینال ببینید.مادرید ضربه سختی به ما زد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.