چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مهاجری: جنگ ما و فجر برای بقا ادامه دارد

مهاجری: جنگ ما و فجر برای بقا ادامه دارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ رضا مهاجری در نشست خبری بعد از تساوی مقابل فجرسپاسی، اظهارداشت: خوشحالیم تماشاگران توانستند به ورزشگاه بیایند اما تماشاگران ما برای ورود به ورزشگاه اذیت شدند. درباره بازی باید بگویم ما توانستیم بازی مستقیم فجر را کنترل کنیم و موقعیت هایی هم داشتیم که اگر خستگی بازی با تراکتور نبود می توانستیم گل بزنیم. جنگ ما و فجر برای بقا ادامه دارد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، خاطرنشان کرد: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. حضور تماشاگران در استادیوم جو خوب و سالمی بود. از تماشاگرانی که از مسجدسلیمان با اتوبوس به شیراز آمدند، تشکر می کنم که ما را تنها نگذاشتند. در بحث تماشاگران باید بگویم ما از حضور آنها خوشحالیم. هفته گذشته که با تراکتور بازی داشتیم، باشگاه را تحت فشار گذاشتند که سامانه باید درست شود.

وی افزود: ما درصدی باید به بچه ها می‌دادیم اما هزینه سامانه کردیم. البته گفتم من از حضور تماشاگران خوشحالم چون جذابیت فوتبال با حضور تماشاگران است اما اگر بحثی هست باید برای همه باشد. ما سامانه را درست کردیم، حداقل ها را گذاشتند، درصد تعیین کردند و تماشاگر هم آمد. من از جو لذت بردم، آنها از اول تا آخر تیم خود را تشویق کردند و این زیبایی فوتبال است اما آن را قانونمند کنیم و اجازه ندهیم شبهه‌ای به وجود بیاید.

مهاجری درباره اینکه بازیکنان هر دو تیم تلاش خود را کردند، گفت: آقای سرآسیایی تلاش خود را کرد و بچه های ما هم زحمت خود را کشیدند. موقعیت های خوبی توانستیم ایجاد کنیم و بازی فجر را کنترل کردیم به ویژه بازی مستقیم حریف را در 20 دقیقه پایان بازی که با 3 مهاجم کار می کردند. توانستیم مرکز دفاع‌مان را پوشش دهیم تا روی توپ های بلند آسیب پذیر نباشیم از آن طرف در انتقال‌ها صاحب موقعیت شدیم. فکر می‌کنم اگر خستگی بازی با تراکتور نبود می‌توانستند ضربه آخر را تبدیل به گل کنند. بازی بدون گل تمام شد اما با توجه به شرایط زمین که کیفیت نداشت بازی بدی نبود.

وی ادامه داد: شاید یکی از دلایلی که کادر فنی فجر آن استراتژی را داشت کیفیت زمین بود چون آنها در این زمین بیشتر کار کرده بودند. امیدوارم شیراز مانند سپاهان، فولاد و ... زیرساخت لازم را داشته باشد تا ما که اینجا می آییم لذت بازی را ببریم. بازی تمام شد اما جنگ ما و فجر ادامه دارد. فجر تیم شایسته و دوست داشتنی است، نفت مسجدسلیمان هم همین طور. عشق مردم همین تیم است، برای این تیم که هویت دارد و می تواند یک شهر را خوشحال کند این شرایط آزاردهنده است. دوست داشتم مقابل فجر در شرایط دیگری قرار می گرفتم.

مهاجری درباره داوری، عنوان کرد: داور روز خوبی را پشت سر گذاشت با اینکه بازی پربرخورد بود به داوری خسته نباشید می گویم. امیدوارم جامعه داوری به گونه ای باشد که شائبه و انتقاد کمتر باشد، ما هم کمتر انتقاد کنیم. همان طور که گفتم ما در کوچینگ(مربیگری)، تعویض و خیلی مسائل اشتباه می کنیم، داور هم ممکن است اشتباه کند. چند روز پیش یک بازی منچسترسیتی را دیدم که VAR یک گل میلیمتری را خطا اعلام می‌کند اما ما حداقل‌ها را به داوری ندادیم. انها با یک چشم باید قضاوت کنند امیدوارم آنها هم از فشار خارج شوند و حق به حقدار برسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.