جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

گواردیولا جواب اورا را داد: می خواهی در منچستریونایتد پست بگیری!

گواردیولا جواب اورا را داد: می خواهی در منچستریونایتد پست بگیری!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، پاتریس اورا، بازیکن سابق منچستریونایتد روز گذشته در گفتگویی از سبک مربیگری پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی انتقاد کرده و گفته بود که مربی اسپانیایی نمی تواند با بازیکنان باشخصیت کار کند و دوست دارد خودش رهبر و همه کاره تیمش باشد.

حال سرمربی منچسترسیتی جواب صحبت های اورا را داده و معتقد است بازیکن سابق شیاطین سرخ می خواهد با این حرف ها برای خودش در باشگاه سابقش کاری پیدا کند. گواردیولا در این باره گفت:

بازیکن باشخصیت نمی خواهم؟ با این حرفت موافق نیستم پاتریس! من بازی نمی کنم. نیاز به بازیکنان خوب و باشخصیت دارم تا در زمین بازی کنند. در غیر این صورت، اینجا نخواهم بود. صحبت های او را نخوانده ام و نمی دانم چه گفته است. در گذشته و دوران حضورم در بارسلونا، بایرن مونیخ و ایجا بازیکنانی فوق العاده داشته ام. می توانم در زمینه شخصیت یک لیست طولانی درست کنم که در آن بیشتر بازیکنانش فاتح جام های جهانی، مسابقات یورو، لیگ قهرمانان و لیگ های باشگاهی شده باشند. پاتریس، اگر با هم کار می کردیم شخصیت بازیکنانی که الان داریم را به تو نشان می دادم. شاید اورا راست می گوید و شاید دارد این حرف ها را می زند تا به منچستریونایتد برگردد و آنجا کار کند. شاید حالا شانس خوبی برای این موضوع داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.