چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

جوزپه ماروتا: تا دهه 2000، ما ال دورادوی فوتبال جهان بودیم و بهترین‌ها نصیب ما می‌‌شدند

جوزپه ماروتا: تا دهه 2000، ما ال دورادوی فوتبال جهان بودیم و بهترین‌ها نصیب ما می‌‌شدند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ جوزپه ماروتا به تازگی در مصاحبه‌ای با اسکای اسپورت در مورد بسیاری از مسائل مربوط به باشگاه اینتر، از جمله بازار نقل و انتقالات صحبت کرده است.

جوزپه ماروتا در مورد شرایط و برنامه‌های نراتزوری در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش‌رو گفت:

امروزه در ایتالیا غیر قابل تصور است که سرمایه گذاری عظیمی صورت بگیرد. ما باید فرصت‌هایمان را غنیمت بشماریم و سرمایه گذاری‌ها مقرون به صرفه و هدفمندی را انجام دهیم و در نهایت بازیکنان کارآمد برای تیم را پیدا کنیم. در حال حاضر ما یک مربی جوان و بسیار خوب داریم که در امسال تجربه‌های جدید را کسب کرده است. همچنین یک تیم همراه با هسته‌ای جوان در اختیار داریم که نشان دهنده چیز‌های مثبتی است.

جوزپه ماروتا در مورد شایعات پائولو دیبالا پیرامون اینتر، گفت:

  دیبالا بازیکن فوق العاده است و همه می‌دانند که او در حال حاضر بازیکن آزاد است. بنابراین فکر می‌کنم که او گزینه جذابی برای بسیاری از باشگاه‌ها باشد. ما خط حمله با کیفیتی در اختیار داریم و مشکل خاصی در این‌باره نداریم. با این حال، من ویژگی‌هایی که دیبالا دارد را تحسین می‌کنم

ماروتا در مورد تمدید قرارداد ایوان پریشیچ که تا پایان این فصل اعتبار دارد، گفت:

اگر او بخواهد با ما بماند، ما هم نیز بدون پرداخت مبالغ اغراق آمیز، می‌خواهیم او را راضی کنیم. من نسبت به این تمدید قرارداد خوش‌بین هستم.
ماروتا در مورد پیوستن ارلینگ هالند به منچسترسیتی و تقاوت جذابیت بین فوتبال ایتالیا و انگلیس، گفت:

  کمی اتفاق تلخی است. تا دهه 2000، ما ال دورادو فوتبال جهان بودیم و بهترین‌ها نصیب ما می‌‌شدند. اما در حال حاضر، ما دیگر مانند گذشته رقابتی نیستیم. فوتبال انگلیسی ثروتمند‌تر و رقابتی‌تر است و این توانایی‌ را دارند تا بازیکنان مانند هالند را به خدمت بگیرند.

ماروتا درباره ادین ژکو، گفت:

  او واقعا بازیکن حرفه‌ای است. به خوبی و به سرعت در تیم ما جا افتاد. باید بگویم که او خرد فوتبالی زیاد را همراه با خود به تیم آورده که برای جوانان مانند کوریا و لائوتارو، بسیار مفید است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.