دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

کریستیانو رونالدو و خوان کوادرادو گزینه های کاپیتانی یوونتوس مقابل کالیاری

کریستیانو رونالدو و خوان کوادرادو گزینه های کاپیتانی یوونتوس مقابل کالیاری

با غیبت جورجو کیه لینی، لئوناردو بونوچی و پائولو دیبالا به عنوان سه کاپیتان اول یوونتوس مقابل کالیاری، دقیقا مشخص نیست چه بازیکنی امشب کاپیتان بیانکونری خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی، امشب ساعت 23:15 به وقت تهران تیم های یوونتوس و کالیاری در هفته هشتم سری آ در تورین به مصاف هم می روند. با توجه به غیبت های متعدد جورجو کیه لینی به دلیل مصدومیت، از فصل گذشته تاکنون معمولا لئوناردو بونوچی را به عنوان کاپیتان یوونتوس دیده ایم اما بونوچی به خاطر مصدومیت نمی تواند حدود سه هفته این تیم را همراهی کند. پائولو دیبالا، کاپیتان سوم یوونتوس هنوز کاملا آماده نیست و احتمالا مقابل کالیاری نیمکت نشین خواهد بود. از این رو معمای بزرگی در خصوص کاپیتان امشب یوونتوس مقابل کالیاری ایجاد شده است.

اسکای ایتالیا گزارش داده خوان کوادرادو و کریستیانو رونالدو گزینه های کاپیتانی امشب یوونتوس هستند. خوان کوادرادو در ترکیب کنونی یوونتوس با 191 بازی بیش ترین بازی را انجام داده و شانس اول کاپیتانی است. کوادرادو در بازی برابر اسپتزیا پس از تعویض دیبالا، برای دقایقی بازوبند کاپیتانی یووه را بست اما احتمال کاپیتان شدن کریستیانو رونالدو که تجربه و قدرت رهبری بالایی دارد را هم نباید کاملا رد کرد. البته الکس ساندرو، مدافع چپ برزیلی یوونتوس 198 بار برای بیانکونری به میدان رفته و یکی از گزینه های کاپیتانی است اما ممکن است او امشب مقابل کالیاری از ابتدا به میدان نرود زیرا به تازگی از بند مصدومیت رها شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.