دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

ژاوی: برای هالند در منچسترسیتی بهترین‌ها را آرزو می کنم

ژاوی: برای هالند در منچسترسیتی بهترین‌ها را آرزو می کنم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ بارسلونا در چارچوب هفته سی و ششم لالیگا با نتیجه 3-1 سلتاویگو را شکست داد و جایگاهش در رده دوم را تثبیت کرد. این بازی کاملا تحت الشعاع مصدومیت شدید رونالد آرائوخو و انتقال این بازیکن به بیمارستان بود. ژاوی، سرمربی بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در مورد وضعیت آرائوخو صحبت کرد.

تیم با چینش امشب راحت نبود، این ترکیب را درست و حسابی تمرین نکرده بودیم. به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم ریکی را در نیمه دوم به زمین بفرستم. رو به جلو و موثر بازی کردیم اما عملکرد مطلوبی نداشتیم. طی سه بازی اخیر پیروز شده ایم اما شرایط خیلی خوبی نداریم. باید بهتر از اینها و صبورتر بازی کنیم. این را هم باید در نظر گرفت که غایبانی چون بوسکتس، پیکه و پدری داشتیم؛ بازیکنانی که می توانند تفاوت ها را رقم بزنند.
وضعیت آرائوخو؟ دکترها به ما گفتند که او هوشیار است و امشب در بیمارستان خواهد ماند. در ابتدای قضیه خیلی ترسیده بودیم.

عملکرد عثمان دمبله؟ رقم زدن تفاوت ها تنها به معنی گلزنی نیست. گل اول ما عملا به شخص عثمان تعلق دارد. پس از آن هم یک پاس گل دیگر برای اوبامیانگ فراهم کرد. عثمان به معنای واقعی کلمه دارد برای تیم ما تفاوت ها را رقم می زند. تعداد زیاد محرومان برای دیدار با ختافه؟ کارت زرد ها برنامه ریزی شده نبودند؛ در هر حال حضور در رتبه دوم هنوز قطعی نشده و باید مقابل ختافه پیروز شدیم.
انتقال هالند به منچسترسیتی؟ برای او بهترین ها را آرزو می کنم، ما از نظر اقتصادی قادر به رقابت کردن نبودیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.