یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

آنچلوتی: بنزما بهترین بازیکن حال حاضر دنیا است؛ کریم بعد از جدایی رونالدو مسئولیت رهبری رئال را قبول کرد

آنچلوتی: بنزما بهترین بازیکن حال حاضر دنیا است؛ کریم بعد از جدایی رونالدو مسئولیت رهبری رئال را قبول کرد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  اسکای، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در دومین دوره حضورش در این باشگاه توانسته تیمی قدرتمند بسازد که قهرمان لالیگا شد و به فینال لیگ قهرمانان نیز رسیده است. ستاره این تیم در فصل جاری کریم بنزما بوده است که توانسته با گل های حساسش در بسیاری از بازی های این فصل سرنوشت ساز ظاهر شود. حال آنچلوتی در گفتگویی از این بازیکن تمجید کرده است. سرمربی ایتالیایی در مورد مهاجم کهنه کار تیمش گفت:

برایم سخت است که بگویم کریم بنزما فقط یک مهاجم نوک است زیرا او بازیکنی فوق العاده محسوب می شود که از جلو بازی می کند. او تنها یک گلزن برجسته نیست بلکه به هم تیمی هایش پاس گل می دهد و در بازی سازی تیم نیز نقش دارد. او بازیکنی کامل است و اهمیت زیادی برای ما دارد چون گل های زیادی می زند. او بسیار برجسته است و فکر می کنم در حال حاضر بهترین بازیکن دنیا است. این موضوع در مورد لوکا مودریچ هم صدق می کند. اصلا به نظر نمی رسد او 36 ساله است زیرا هنوز هیجان زیادی برای بازی دارد. هر دو آنها برای ما مهم هستند. به نظرم وقتی رونالدو رفت، کریم تبدیل به رهبر تیم شد چون زیرا مسئولیت بیشتری گردن گرفت.
آنلچوتی در ادامه گفت:

رونالدو بازیکنی بود که فصلی 50 گل می زد و در نبود او رئال مادرید مشکل بیشتری برای گلزنی داشت. کریم این مسئولیت را قبول کرد و بازیکنی مهم تر برای تیم شد اما این تیم رهبران زیادی دارد.فقط کریم نیست و کروس، ناچو، مارسلو و مودریچ را نیز داریم. همه آنها رهبران خوبی هستند و بسیار اهمیت دارند. روحیه خوبی در تیم اجیاد کردیم و می توانید این را در تمام بازی های ما ببینید. حتی نیمکت نشینان نیز همدیگر را حمایت می کنند و این کلید موفقیت ما است. وقتی روحیه خوبی در تیم باشد و بازیکنانی داشته باشید که از هم حمایت کنید، می توانید موفق شوید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.