یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

آنچلوتی: برخلاف سایر تیم ها، نیمکت نشینان رئال مادرید قیافه نمی گیرند؛ لیورپول را به خوبی می شناسم

آنچلوتی: برخلاف سایر تیم ها، نیمکت نشینان رئال مادرید قیافه نمی گیرند؛ لیورپول را به خوبی می شناسم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ کارلو آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با لوانته گفت:

فردا باید خوب بازی کنیم. می خواهیم ریتم خود را حفظ کنیم و پیروز شویم. بازیکنانی که در دربی حضور نداشتند فردا بازی خواهند کرد. کورتوا برگشته است. می خواهیم در تمام بازی های باقی مانده پیروز شویم.
انتقال ارلینگ هالند به منچسترسیتی
هالند بازیکن خوبی است و سیتی هم تیم خوبی است اما دوست ندارم در این مورد صحبت کنم. من از شاگردانم راضی هستم و لذت می برم که در یک فینال اروپایی دیگر بازی خواهند کرد.

انتقال آنتونیو رودیگر و کیلیان ام باپه
صحبت در این مورد درست به نظر نمی رسد. امروز نمی خواهم حرفی در این رابطه بزنم. در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت در مورد آینده رئال مادرید نیست. بعد از فینال در این مورد صحبت خواهیم کرد. نمی خواهم الان در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت کنم. درک میکنم که همه شما بحث دیگری ندارید اما من می خواهم در مورد بازی فردا صحبت کنم، پس بس کنید.
فکر می کنم همه بازیکنانم برای بازی مقابل بتیس آماده خواهند بود. باید ترکیب کامل را در اختیار داشته باشیم. پینتوس فوق العاده حرفه ای است. او انسانی بسیار متواضع و جدی است. امسال خیلی خوب با هم کار کردیم، او یک دوست است و بازیکنان اعتماد زیادی به او دارند.
فصل لالیگا برای ما عالی بود. شایسته قهرمانی بودیم و هیچکس نمی تواند خلاف این را بگوید.
رودریگو گوئس
او به زمان نیاز دارد. او در طول این فصل خیلی پیشرفت کرد و مهره ای کلیدی برای ما بوده است. بازیکن بسیار باهوشی است و خوش شانس هستیم که او را در اختیار داریم. به او زمان بدهید، او بیش از این رشد خواهد کرد.
بازیکنان ما باید بازی کنند چون نباید ریتم خود را از دست بدهیم. اگر حالا بازی نکنند عملکرد خوبی در فینال نخواهند داشت. همه بازیکنان باید در این بازی ها به میدان بروند.
آیا بازی استون ویلا - لیورپول را تماشا کردید؟
بله، به عنوان یک آنالیزور (با خنده). طی 4 سال اخیر همراه ناپولی و اورتون بارها مقابل لیورپول قرار گرفته ام و به خوبی لیورپول را می شناسم و مطمئنا لیورپول هم من را می شناسد.
آیا فصل راحتی بوده است؟
بله، به لطف شاگردانم. هیچ مشکلی با آنها نداشتم. اینجا اگر به بازیکنی که 4 بار فاتح لیگ قهرمانان شده بگویید که امروز برای استراحت قرار است روی نیمکت بنشینی، خواهد گفت که مشکلی ندارد قربان! در دیگر باشگاه ها اینطور نیست. بدون اینکه اسمی از تیمی ببرم، وقتی بازیکنی را روی نیمکت قرار می دهید آنها شروع به غر زدن یا قیافه گرفتن می کنند. اینجا فرق می کند. به لطف رابطه ام با بازیکنان فصل راحتی را سپری کردیم. در گذشته مشکلاتی با بازیکنانم داشتم، اما دیگر نه. بازیکنان من در رئال مادرید فوق العاده حرفه ای هستند، و کار من را راحت کرده اند.
هیچکس تصور نمی کرد که رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان برسد. به همین خاطر است که این فینال شور و اشتیاق زیادی در میان هواداران ایجاد کرده است.
در صورت خرید ام باپه، وینیسیوس کجا بازی خواهد کرد؟
وینیسیوس در بال چپ احساس راحتی زیادی می کند. فکر نمی کنم تغییر جناح برای او خوب باشد. او می تواند در زمینه حرکت بدون توپ پیشرفت کند و از سرعت خود برای دریافت توپ پست دفاع بهره ببرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.