سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

پپ گواردیولا: دی بروین بسیار سخاوتمند است؛ هالند یعنی نشانه‌ای خوب برای آینده باشگاه

پپ گواردیولا: دی بروین بسیار سخاوتمند است؛ هالند یعنی نشانه‌ای خوب برای آینده باشگاه
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ منچسترسیتی در چارچوب هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس با نتیجه 5-1 حریفش وولورهمپتون را شکست داد و صدر جدول را تحت کنترل خودش نگه داشت. پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در مصاحبه پس از بازی گفت:

در چنین استادیومی واقعا خوب بازی کردیم، کاری که همه ما از دشوار بودن آن آگاهیم. درخشش دی بروین؟  او طی دو یا سه ماه اخیر هم در لیگ برتر خوب بازی کرده و هم در لیگ قهرمانان اروپا. کوین مرد کلیدی ما در این مقطع از فصل بوده است.

او به ما کمک زیادی می رساند. خوشحالم چون کوین بسیار سخاوتمند است و همیشه منافع تیم را در اولویت قرار می دهد، اما امسال برای او از لحاظ شخصی هم اوضاع به خوبی پیش رفته است. همیشه زمانی که حق مان نیست گل می‌خوریم. آن لحظه ما کنترل  بازی را در دست داشتیم. البته بعد از آن بلافاصله گل زدیم و این خیلی به نفع ما شد.
جذب هالند؟ تصمیمی از سوی باشگاه و نشانه ای خوب برای آینده منچسترسیتی. هالند می تواند سالها در اینجا بدرخشد و مطمئنم که او قطعا با تیم ما سازگار خواهد شد اما این موضوع به فصل بعد مربوط می شود. این بازیکنان هستند که شما را به یک سرمربی خوب تبدیل می کنند. ارلینگ یک استعداد جوان و شگفت انگیز است، با سنی عالی و مناسب. یقین دارم که می توانیم به او کمک کنیم خیلی خوب در تیم جا بیفتد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.