جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

الگری: یکی از بازیکنان نیمکت اینتر به من لگد زد اما من اخراج شدم!

الگری: یکی از بازیکنان نیمکت اینتر به من لگد زد اما من اخراج شدم!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران وررزشی؛ یوونتوس در فینال کوپا ایتالیا با نتیجه 4-2 مقابل اینتر شکست خورد تا پس از ده سال نتواند فاتح جامی در طول یک فصل شود. ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس پس از دریافت گل چهارم تیمش، به‌شدت عصبانی شد و با نیمکت اینتر درگیری‌هایی پیدا کرد. در نتیجه، پائولو والری داور بازی تصمیم به اخراج او گرفت. الگری پس از ناکامی تیمش در فتح کوپا ایتالیا در مصاحبه با مدیاست درباره دلیل اخراجش گفت:

بازیکنی از نیمکت اینتر رد شد و به من لگد زد. من کاملا از این اتفاق عصبانی شدم اما داور به سمت من آمد و مرا اخراج کرد. فهمیدن جزئیات این موضوع، چیزی را برای ما عوض نمی‌کند. به اینتر بابت قهرمانی تبریک می‌گویم.
سرمربی یووه ادامه داد:

ما در این فصل نتوانستیم جامی ببریم. پس باید از این خشم برای فصل آینده استفاده کنیم و باید به مسیر پیروزی و قهرمانی برگردیم. نمایش خوبی داشتیم اما در وقت‌های اضافه سقوط کردیم چون بازیکنان‌مان کاملا آماده نبودند. نتیجه ناامیدکننده بود اما از بازیکنانم بابت تلاش‌هایشان ممنونم. افسوس می‌خوریم چون نتوانستیم در سری آ اینتر را ببریم و امشب هم نتوانستیم انتقام بگیریم. گاهی روزها اتفاقات به نفع شما رقم می‌خورند و گاهی روزها به ضرر شما. باید از این تجربه‌ها درس بگیریم.

جورجو کیه لینی در مصاحبه پس از بازی‌اش گفت اینتر در رقابت‌های رودررو سرتر از یوونتوس بوده است. الگری در این باره گفت:

  صحبت کردن در این باره فایده ندارد. فقط به اینتر، بازیکنانم و داور بابت عملکرد خوبی که داشت تبریک می‌گویم. ما توانستیم در این فصل کارمان را در جمع چهار تیم برتر سری آ به پایان برسانیم، رسیدن به این هدف در ماه ژانویه خیلی سخت و بعید به نظر می‌رسید. حالا بازیکنانم می‌توانند در طول تابستان استراحت کنند و با آمادگی کامل برای قهرمانی فصل بعد به رقابت بپردازند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.