چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

کاماوینگا: اگر بخواهم کارهایی که مودریچ می کند را امتحان کنم، مچ پایم می شکند

کاماوینگا: اگر بخواهم کارهایی که مودریچ می کند را امتحان کنم، مچ پایم می شکند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  فرانس فوتبال، ادواردو کاماوینگا، هافبک جوان رئال مادرید در دیدارهای اخیر تیمش نمایش های خوبی داشته است و به همین خاطر شایعاتی از حضور فیکس او در دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل لیورپول نیز به گوش می رسد. او در گفتگویی با فرانس فوتبال در مورد اولین فصل حضورش در رئال مادرید و کنار آمدن با شرایط این باشگاه صحبت کرده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

سوپر کاپ بدون جشن
همان موقع فهمیدم شرایط متفاوت تر از زمانی خواهد بود که در رن بودم. وقتی یک بازی را می بردیم هر کاری می کردیم. اینجا اما تنها بعد از یک برد بزرگ می توانید احساساتتان را بروز دهید.
رختکن رئال مادرید
صادقانه می گویم همه بدون استئنا کاری کردند که حس راحتی داشته باشم. به نظرم رفتاری دوستانه دارم و اگر سوالی داشته باشم می پرسم. فرقی ندارد از تونی بپرسم یا لوکا یا هر کس دیگر. وقتی پیش مردم بروید، آنها هم راحت تر سمت شما می آیند. یادگرفتن در کنار این بازیکنان بزرگ یک فرصت واقعی است.

مودریچ
او ذاتا دید خیلی خوبی دارد. بی دلیل نیست که توپ طلا برده است. او با بیرون پایش پاس هایی عالی می فرستد. اگر بخواهم این کارها را امتحان کنم، مچ پایم می شکند. او همان قدر که حمله می کند، در دفاع نیز حاضر است. به همین خاطر روند حرکتی او الهام بخش من است.
کاسمیرو
وقتی در پست شماره 6 بازی می کنم، می گوید خونسرد باشم و مهم تر از همه زود کارت نگیرم تا مربی مجبور نشود در ادامه بازی تعویضم کند.
پیشرفت در رئال مادرید
رئال مادرید بزرگترین باشگاه جهان است. همه چیز سریع تر جریان دارد چه در رشد شما و چه مسائل دیگر. اگر در فضایی بزرگ باشید و در عین حال حس کنید که در خانه هستید، به سرعت پیشرفت می کنید. وقتی ویدیوهای خودم را می بینم، متوجه می شوم تصمیمم برای آمدن به رئال مادرید چقدر در پیشرفتم تاثیر داشته است.
بازی در رئال مادرید در سن کم
این را هر روز به من می گویند اما اهمیتی به این موضوع نمی دهم. نمی خواهم فشار زیادی رویم ایجاد شود. وقتی 12 یا 13 سال داشتم، فشار زیادی رویم بود اما از وقتی بفهمید همه چیز در زمین مسابقه رقم می خورد، همه چیز تغییر می کند. مهم نیست در کدام باشگاه، استادیوم یا مقابل کدام حریف بازی کنید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.