چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

عنایتی: بهتر از چیزی که برای هوادار پیش‌ بینی کرده بودیم در حال رقم خوردن است

عنایتی: بهتر از چیزی که برای هوادار پیش‌ بینی کرده بودیم در حال رقم خوردن است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، رضا عنایتی پس از پیروزی یک بر صفر هوادار مقابل فجر سپاسی شیراز گفت:

به جز اینکه 20 تا 30 دقیقه نیمه دوم را از دست دادیم، بازی خوبی بود. به سرآسیایی تبریک می‌گویم بابت تیم جنگندگی که درست کرده و فکر می‌کنم در نیمه دوم ما را خیلی اذیت کرد. اگر از لحاظ جدولی شرایط‌شان بهتر بود می‌توانستند خیلی بهتر بازی کنند.
وی ادامه داد:

بازی حساسیت خاصی داشت. بعد از اتفاقات هفته گذشته مقابل تیم خوب تراکتور و به گواه همه دوستان ما آن بازی را نباختیم. اشتباهات داوری که خیلی عجیب و غریب بود. ما نمی‌خواهیم به اشتباهات گذشته برگردیم. بازیکنانم را ستایش می‌کنم که با تمام وجود کار می‌کنند. از مدیران باشگاه هم تشکر می‌کنم که پیگیر مطالبات بچه‌ها بودند. امیدوارم در بازی‌های آینده هم با همین قدرت جلو برویم تا رتبه خوبی در جدول داشته باشیم.

عنایتی اظهار داشت:

بهتر از آن چیزی که برای هوادار پیش‌بینی کرده بودیم در حال رقم خوردن است. در چند هفته اول نتایج خوبی نگرفتیم و همه ما را گزینه سقوط می‌دانستند اما دیدید که هوادار هفته به هفته بهتر شد. تلاش می‌کنم در سه هفته پایانی هم نتایج قابل قبولی بگیریم و لیگ را با شرایط خوب به پایان برسانیم.
«چه اتفاقی در تیم هوادار افتاده که بازیکنان جوان هم با انگیزه در این تیم بازی می‌کنند؟» وی در پاسخ به این سوال عنوان کرد:

از اول بازی‌ها گفتیم که تیم ما «تیم» است. همین الان 11 بازیکن‌مان را عوض کنیم و 11 بازیکن دیگر داخل زمین بگذاریم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد؛ چون جوانانی داریم که در سال‌های آینده قطعا بیشتر از آن‌ها خواهید شنید. بازیکنان با تجربه کاملا در اختیار تیم هستند. اصلا دغدغه تعویض بازیکن نداریم. اتفاقی که امروز رخ داد این بود که مقابل تیم‌هایی که از توپ‌های بلند استفاده کنند به مشکل می‌خوریم. شما دیدید با چهار مهاجمی که برای تیم فجر قد بلند بودند یک مقدار به مشکل خوردیم و مجبور شدیم یک بازیکن بلند قامت به زمین بیاوریم. در 30 دقیقه آخر بازی زیبایی نبود چون توپ‌ روی هوا بود. در ضد حمله‌ها هم اگر تفکرمان بهتر بود می‌توانستیم به گل دوم برسیم. فجر نشان داد که تمام فکرش را روی بردن گذاشته اما این اتفاق نیفتاد و امیدوارم در ادامه راه تیم فجر موفق باشد.
عنایتی درباره اینکه تیمش تاکنون در ورزشگاه پاس قوامین شکستی را تجربه نکرده است، گفت:

بزرگترین اتفاق تلخ و بدی که برای ما افتاد همین بود. به خاطر اینکه شرایط زمین در تهران یک معمای عجیب شده و هیچ‌کس هم پیگیر آن نیست. چه زمانی می‌خواهد این معضل حل شود؟ قول دادند سال آینده ورزشگاه تختی هم برسد و به چرخه لیگ اضافه شود. اگر شهر قدس هم چمنش بهتر شود، سه استادیوم آماده خواهد بود. خواهش می‌کنم به ورزشگاه اسلامشهر هم رسیدگی شود. الان اصلا وضعیت زمین در تهران خوب نیست. امیدوارم دوستان احساس مسئولیت و رسیدگی کنند تا این مشکل رفع شود. ورزشگاه پاس برای ما خوب بوده چون زمین با کیفیتی دارد. از مدیریت مجموعه تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله بتوانیم بلند مدت با آنها کار کنیم.
وی درباره اینکه آیا باشگاه هوادار برنامه‌ای برای تأسیس استادیوم اختصاصی و یا جذب هوادار دارد یا خیر؟ عنوان کرد:

آن چیزی که من با مدیران صحبت کردم خیلی برنامه‌ها  برای تیم دارند تا شرایط بهتر شود. قرار است ورزشگاه اختصاصی بگیرند و تیم‌های پایه برای مالک باشگاه مهم است، مطمئنم برنامه‌های خوبی دارند. ان‌شاءالله سه هفته آخر هم به پایان برسد و بتوانند برنامه‌های خود را پیاده کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.