چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

ساغلام: از حریفان انتهای جدولی فاصله گرفتیم

ساغلام: از حریفان انتهای جدولی فاصله گرفتیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، ارتغرول ساغلام در نشست خبری بعد از دیدار ذوب‌آهن اصفهان و تراکتور تبریز که با تساوی صفر- صفر خاتمه یافت، گفت:

قبل از هر چیز می‌خواهم به این موضوع اشاره کنم که با هفت امتیازی که در سه هفته اخیر به دست آوردیم از حریفان انتهای جدولی فاصله گرفتیم. می‌دانستیم برای اینکه دست پُر از زمین خارج شویم باید خیلی تلاش کنیم. با توجه به اینکه شهر خودرو و فجر امتیاز از دست دادند هر امتیازی که اینجا به دست می‌آوریم خیلی مهم بود. واقعا هم بازی سختی شد و ذوب‌آهن تیم خوبی بود.
وی ادامه داد:

اگر از چند دقیقه آخر صرف نظر کنیم مابقی بازی متعادل بود. اگر بخواهم صادقانه حرف بزنم بعد از تعویض‌های ما تعادل بازی بهم خورد؛ اما از لحاظ نتیجه اینکه بازی را نباختیم و با یک امتیاز بازی خارج از خانه را تمام کردیم برای ما خیلی مهم بود. هفته آینده مقابل هواداران سعی می‌کنیم بازی خوبی انجام دهیم و این فصلی که پُر از سختی و مشکلات بود را راحت به اتمام برسانیم. صادقانه می‌توانم بگویم با مشکلاتی که از اول فصل با آن مواجه بودیم و با توجه به شرایط نابسامان تراکتور در تاریخ این تیم سخت‌ترین فصل را سپری می‌کنیم.

سرمربی تراکتور تصریح کرد:

خدا را شکر یکسری نتایج خوب گرفتیم و دوست داریم در بازی بعد هم همین روند را ادامه دهیم تا این فصل را به دور از کابوسی که تا الان داشتیم به پایان برسانیم و امیدوارنه برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنیم. واقعا هواداران ما حق‌شان است که دو هفته آخر را با خیال راحت بازی ما را دنبال کنند.
ساغلام درباره لیستش برای فصل آینده و سرنوشت پیمان بابایی گفت:

تا این لحظه ما لیستی نداده‌ایم و اصلا فکرمان دنبال این مسائل نیست. بیشتر تمرکزمان این است که تیم را در لیگ حفظ کنیم. بعد از اینکه خیال‌مان راحت شد با مالک و مدیران در مورد برنامه صحبت می‌کنیم؛ اگر قرار است تیم برای قهرمانی در فصل بعد بجنگد، باید صحبت کنیم. تا این لحظه ما لیستی در مورد نفراتی که قرار است جدا شود ندادیم و اصلا فکر نمی‌کنیم؛ ولی خیلی واضح می‌توانم بگویم که واقعا هواداران تراکتور امسال خیلی ناراحت شدند و لحظات تلخی را سپری کردند. باید تیم را برای فصل بعد برای قهرمانی آماده کرد و این دوران تلخ را از دل هواداران دربیاوریم. در واقع برای فصل که قرار است برای قهرمانی بسته شود، هنوز تصمیمی در مورد بازیکنان نگرفته‌ایم.
وی در واکنش به سوالی درباره گل ابراهیم‌زاده که توسط داور آفساید اعلام شد، عنوان کرد:

من آن صحنه را ندیدم. در هفته‌های گذشته هم برخی تصمیمات به ضرر برخی تیم‌ها گرفته شده است. من ندیدم و نمی‌توانم چیزی بگویم؛ اما به هر حال اشتباهات داوری هم وجود دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.