یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

پپ گواردیولا: امیدوارم ساوتهمپتون بتواند لیورپول را 4-0 ببرد؛ مطمئنم قهرمان لیگ برتر می شویم

پپ گواردیولا: امیدوارم ساوتهمپتون بتواند لیورپول را 4-0 ببرد؛ مطمئنم قهرمان لیگ برتر می شویم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از تساوی تیمش مقابل وست هم در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این دیدار، کورس قهرمانی لیگ برتر و سایر مسائل صحبت کرد. پپ گواردیولا پس از این دیدار گفت:

می توانم چیزی را به شما اطمینان دهم؛ در عرض یک هفته، استادیوم ما بسیار پر سر و صدا خواهد بود و ما تمام زندگی خود را به آن ها می دهیم و آن ها نیز تمام زندگی خود را به مدت 95 دقیقه به ما می دهند. این یک امتیاز باورنکردنی است که با پیروزی در یک بازی خانگی قهرمان لیگ برتر شویم. تمام مردم، تمام طرفداران منچسترسیتی را در آن روز تشویق می کنم تا به خیابان ها و استادیوم بروند چون ما قرار است هر آن چه در توان داریم انجام دهیم تا قهرمان لیگ برتر شویم. از این بابت کاملاً مطمئن هستم. مقابل این لیورپول، نمی توانید چهار بازی زودتر از پایان فصل قهرمان لیگ برتر شوید. باید تا پایان بجنگید. امتیاز بزرگ برای ما این است که در خانه بازی می کنیم و همه چیز در دستان خودمان است.
پیامی برای ساوتهمپتون؟

لیورپول را 4-0 شکست دهید.
  بازی بسیار خوبی بود، موقعیت ها بسیار سخت بودند. بسیار خوشحالم که در این استادیوم موفق به بازگشت به بازی شدیم. آنتونیو بازیکن بسیار سختی برای کنترل کردن است. یک گل زودهنگام در نیمه دوم زدیم و نیمه بسیار خوبی داشتیم. در نهایت یک امتیاز کسب کردیم. ما می دانستیم که بازی های سختی داریم، وست هم، عملکرد فوق العاده و استثنایی وولورهمپتون، ما می دانستیم. چهار امتیاز، الان هیچ شک و تردیدی در مورد تفاضل گل وجود ندارد، در مورد هیچ چیزی شک و تردیدی نیست. ما فقط باید پیروز شویم و اگر پیروز نشویم، لیورپول قهرمان لیگ برتر خواهد بود.
بازیکنانم اشتیاق، تمایل و آرزوی پیروزی مقابل استون ویلا و کسب جام قهرمانی لیگ برتر را دارند. به همین علت این موضوع را مقابل وولورهمپتون اثبات کردیم و امروز نیز همین طور... ما باید خودمان را برای قهرمانی اثبات کنیم و پیروز شویم. مسئله فقط این نیست که ما چقدر در بازی با توپ خوب هستیم و از این قبیل مسائل. البته که این مسئله مهم است اما جنبه های دیگری نیز وجود دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.