سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

ژاوی: بارسلونا به اهدافش در فصل جاری دست یافت

ژاوی: بارسلونا به اهدافش در فصل جاری دست یافت
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ بارسلونا در آخرین بازی خارج از خانه اش در فصل 22-2021 لالیگا، مقابل ختافه به تساوی بدون گل رسید. ژاوی، سرمربی بلوگرانا در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شد و در مورد عملکرد تیمش مطالبی را عنوان کرد.

امروز با دوم شدن به تمام اهدافی که در فصل جاری داشتیم دست پیدا کردیم؛ یعنی راه پیدا کردن به سوپرکاپ اسپانیا و البته کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا. از فصل آینده برای کسب جام رقابت خواهیم کرد. فصل بعد قرار است که رقابتی تر باشیم و کارمان را از آغاز تابستان شروع می کنیم. برای فصل آینده باید یک برنامه ریزی فوق العاده داشته باشیم. متئو آلمانی و یوردی کرویف هر دو می دانند که برای تبدیل شدن به یک تیم رقابتی، چه چیزی کم داریم. باید شرایط مالی باشگاه را نیز مدنظر قرار دهیم و اولویت ها را در نظر بگیریم. به بحرانی خاتمه دادیم که چند ماه قبل توقف ناپذیر به نظر می رسید.
در مجموع نه توانستیم با رئال مادرید رقابت کنیم و نه در دیگر تورنمنت ها در قامت یک مدعی ظاهر شدیم؛ اما در هر صورت با حضور در رده دوم، فصلمان را نجات دادیم. بازی ای که امروز پشت سر گذاشتیم، پیچیده بود؛ نتیجه مساوی به هر دو تیم کمک کرد. خبر مساوی شدن بازی اتلتیکو مادرید و سویا به گوش بازیکنان رسید و پس از آن بازیکنان نمی دانستند که باید چه کاری انجام دهند.

ریکی پوچ؟ خواهیم دید که اوضاع برایش چگونه پیش خواهد رفت؛ طی دو هفته آینده قرار است با همه بازیکنان راجع به فصل بعد صحبت کنیم. بازی نکردن دمبله؟ ترکیب امروز را بر اساس مشاهداتم در تمرینات انتخاب کردم؛ آداما هم بازی نکرد. ممفیس از ناحیه پشت ران احساس ناراحتی داشت که جدی به نظر نمی رسد. از عملکرد میکا مارمول و بالده هم راضی هستم؛ آنها آینده درخشانی دارند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.