چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

امیدوارم موفقیت استقلال سال‌ها ادامه داشته باشد

مددی: از اینکه جام به دستان غفوری رسید بسیار خوشحالم

مددی: از اینکه جام به دستان غفوری رسید بسیار خوشحالم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ احمد مددی در گفتگو با ایلنا درخصوص قهرمانی زودهنگام استقلال در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات فصل گفت: این قهرمانی بسیار فرخنده و خوشحال کننده است. جا دارد این موفقیت بزرگ را به کلیه مجموعه استقلال تبریک بگویم.

او ادامه داد: از اینکه کاپیتان وریا غفوری جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد بسیار خوشحالم به ارکان باشگاه و تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم تبریک می گویم چون مزد تلاش و زحمات بی وقفه خود را با کسب جام گرفتند.

مددی درباره اینکه در زمان حضور او به عنوان مدیرعامل استقلال بازیکنان فعلی تیم جذب یا حفظ شدند که در مسیر قهرمانی به فرهاد مجیدی کمک کرد، گفت: آن چیزی که مشخص است همه بازیکنان مورد درخواست آقای مجیدی را همان زمان جذب کردیم و آن دسته از بازیکنانی که باید تمدید می کردند را هم حفظ کردیم. فقط یک بازیکن آقای شیمبا بود که حتی پیش قرارداد را برای او فرستادیم اما به قرارداد نهایی تبدیل نشد.

مدیرعامل سابق استقلال درباره اینکه او در این قهرمانی نقش داشته یا خیر، گفت: واقعا بنده به این چیزها فکر نمی کنم و فقط دوست داشتم استقلال قهرمان شود. البته اگر کسی می خواهد سهمی برای قهرمانی استقلال برای بنده قائل باشد، هواداران واقعی و عزیز استقلال هستند. من هیچ درصدی برای خودم در این زمینه قائل نیستم و الان هوادار استقلالم و قلبم برای این تیم می تپد. هواداران عزیز به بنده خیلی لطف دارند و پیام های پر محبت آنها به بنده می رسد. امیدوارم روند موفقیت‌های استقلال سال‌های سال ادامه داشته باشد تا هواداران ارزشمند این باشگاه از قهرمانی‌ها و عناوین خوشحال باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.